culto Odesláno 18. červenec 2007 Odesláno 18. červenec 2007 jo a niesu tam nejake semeringy co by som mohol vytlacit? Citovat
Vopičí Odesláno 19. červenec 2007 Odesláno 19. červenec 2007 Původně zaslal: culto jo a niesu tam nejake semeringy co by som mohol vytlacit? No něco tam je, teď si nevzpomenu jak se tomu říká, ale určitě bych tam vazelínu nerval přezmoc. [upravil dne 19/7/07 Vopičí] Citovat
fsesto Odesláno 20. červenec 2007 Odesláno 20. červenec 2007 Aspon podla mojich skusenosti nic v naprave nevytlacis a ak je naprava dobra nie stuhnuta tak stvrdne dekalamitka Moze sa ti stat ze ked tlacis a tlacis a vyjde mazivo okolo ramena to uz je rameno vymlete ale memusi to byt pravidlo Citovat
culto Odesláno 20. červenec 2007 Odesláno 20. červenec 2007 na kazdu stranu som dal 40x dekalamitkou a je to Citovat
vinorak Odesláno 20. srpen 2007 Autor Odesláno 20. srpen 2007 navrtáno, namazáno a všechno je ok:cool: Citovat
vinorak Odesláno 20. srpen 2007 Autor Odesláno 20. srpen 2007 no pumpoval sem pumpoval a když to začalo klást odpor tak sem přestal. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.