ludom Odesláno 19. září 2003 Odesláno 19. září 2003 Včera mi známi ukázal Citroen BX s motorom 1700 ccm D bez turba. Som do toho čučal a nevedel som že Peugeot robil aj takéto kubatúry. Ale šlo mu to slušne. Inak to BX vyzerá ako zmoknuté kura oproti 405.:D:D Citovat
vix Odesláno 19. září 2003 Odesláno 19. září 2003 Jestli to nebude tim, ze 1.8 D byly ve skutecnosti 1757 (nekde i 1769) ccm. Ja zase videl 1.75 D .... ***** A taky 0,6 0V - ale to byl Trabant Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.