Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno
Původně zaslal: Ferry

ne musis na ten dil kliknout, aby se pridal do kosiku a pak se v kosiku podivat na cenu, je to takovy trochu komplikovany a jeste jsem neprisle na to jak se jednoduse z kosiku zase dostat zpatky :D

Uplne jednoduse. Tak jak jsi z katalogu kliknul na kosik, tak z kosiku ve stejnym miste klikni na (brazek nize) a ses zpet v katalogu. Taky jsem nejdrive nevedel jak.

post-0-14109596016722_thumb.gif

Odesláno
Původně zaslal: petr307

jasne, ale ze sekce: "Produkty pro profesionální použití" nejde nakupovat? tam neni zpusob jak to hodit do kosiku, to funguje jen u "Nahradni dily" ? :myslim zajimaj me ceny treba stresnich nosicu a boxu....

Taky jdou. U kazdyho toho dilu mas sestimistny cislo. To zkopirujes (nebo si jej opises) a kliknes v hlavnim menu na "Kosik" a do okna pod "Ulozit do kosiku" to cislo zadas a das "fafku". A mas jej v kosiku. :papa

Odesláno

Nešlo by pro celý P-Club udělat jedny přihlašovací údaje?Moc se mi nechce se všude pořád zvěčňovat svými údaji...je to vůbec reálně možný? :myslim

Odesláno
Původně zaslal: Tornado

Původně zaslal: petr307

jasne, ale ze sekce: "Produkty pro profesionální použití" nejde nakupovat? tam neni zpusob jak to hodit do kosiku, to funguje jen u "Nahradni dily" ? :myslim zajimaj me ceny treba stresnich nosicu a boxu....

Taky jdou. U kazdyho toho dilu mas sestimistny cislo. To zkopirujes (nebo si jej opises) a kliknes v hlavnim menu na "Kosik" a do okna pod "Ulozit do kosiku" to cislo zadas a das "fafku". A mas jej v kosiku. :papa

tyyyyyjo! proc je to tak easy? :D dik moc :papa

Odesláno
Původně zaslal: Stifler

Nešlo by pro celý P-Club udělat jedny přihlašovací údaje?Moc se mi nechce se všude pořád zvěčňovat svými údaji...je to vůbec reálně možný? :myslim

no problem by asi byl, kdyz by se v jeden okamzik prihlasovalo stejnym usernamem vice lidi z ruznych IP adres, nevim jestli by to zkouslo

Odesláno

pokud bych si chtel neco objednat, tak by to jako prislo do peugot clubu ci co? nebo jak to tam funguje? tvari se to jako by to bylo pouze pro servisy, kdyz si tam hodim do kosiku ty drzaky na kola tak mi to pride normalne domu? :myslim

Odesláno
Původně zaslal: petr307

pokud bych si chtel neco objednat, tak by to jako prislo do peugot clubu ci co? nebo jak to tam funguje? tvari se to jako by to bylo pouze pro servisy, kdyz si tam hodim do kosiku ty drzaky na kola tak mi to pride normalne domu? :myslim

To asi nepujde. Kdyz zkusis kliknout na "Moji distributori", napise to "Nemáte smluvního distributora ND. Aktualizujte seznam nebo kontaktujte některého distributora". Aktualizace seznamu taky nepomuze. Pro nas soukrome osoby je to spise informativni. Opis si cisla a napis do nejblizsiho Peugeotu a nebo se tam stav. ;)

Odesláno
Původně zaslal: Tornado

Původně zaslal: petr307

pokud bych si chtel neco objednat, tak by to jako prislo do peugot clubu ci co? nebo jak to tam funguje? tvari se to jako by to bylo pouze pro servisy, kdyz si tam hodim do kosiku ty drzaky na kola tak mi to pride normalne domu? :myslim

To asi nepujde. Kdyz zkusis kliknout na "Moji distributori", napise to "Nemáte smluvního distributora ND. Aktualizujte seznam nebo kontaktujte některého distributora". Aktualizace seznamu taky nepomuze. Pro nas soukrome osoby je to spise informativni. Opis si cisla a napis do nejblizsiho Peugeotu a nebo se tam stav. ;)

asi nejlepsi je zastavit se primo na prodejne, psani emailu nema moc smysl, aspon takova byla moje zkusenost s Federal cars, nikdo nikdy na konkretni dotaz pres email neodpovedel

[upravil dne 19/7/07 Ferry]

Odesláno

Dotaz, funguje vam databaze ND na serveru public.servicebox ? me fungujou vsechny bezplatne sluzby, krome nahradnich dilu, kdyz se chci do nich dostat, otevre se pouze okno IE s chybou 500 - Vnitrni chyba serveru :myslim Zkousel jsem to v ruznych prohlizecich a stejny vysledek.

Tak uz funguje, sice tak nejak prapodivne, ale dostal jsem se tam, asi jsem mel spatne nainstalovan IsoView

[upravil dne 25/7/07 Ferry]

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...