Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

volnobeh klesá pomaly


mirec.dk.406

Recommended Posts

Původně zaslal: Mefisto86

Já mám na Mi16 otáčky tak kolem 2 - 2.2t už jsem s tim dělal psí kusy, resetoval jednotku, vyměnil co vyměnit šlo a výsledek = 0:([/quote

No to mě teda děsíš.S tím se přece nedá jezdit.Já jsem měnil:termistor,regulaci volnoběhu-tu na parozích,zesilovací modul zapalování,lambdu,váhu vzduchu-ta malinko pomohla,ze zoufalství i svíčky s kabelama.Teť se chystám na elektroventil nádobky s aktivním uhlím a rídící jednotku.

[upravil dne 8/6/07 Jiři II.]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Mefisto86:Zdá se,že už jsem na to kápnul,co to dělá.Ještě jsem vyměnil ŘJ a el.ventil nádobky s akt.uhlím-pochopitelně bez uspěchu.Pak jsem zkoušel seřídit KONTAKT KLAPKY,toje to el.zařízení na škrtící klapce co musí cvaknout při puštění plynu.Má to na sobě označení BOSCH 0280120327.Mě to sice cvakalo hezky,ale skutečně to vypínalo jen občas.Po výměně za jiný se mi problém už nevyskytl.Mohlo by to být ono.Tento kontakt klapky se šteluje povolením aretačních šroubků a pootáčením.Možná to máš jen rozštelovaný a nevypíná ti to při přechodu na volnoběh.

[upravil dne 13/6/07 Jiři II.]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zaujimave, mne robi to iste, P406 2,0 HDI, 66kw, no len nahodne , nepravidelne. Po prudsom pridani plynu a jeho uvolneni (na volnobeh) sa otacky nejaky cas drzia hore, potom pomaly klesaju. Moze to byt sposobene prisavanim falosneho vzduchu? To by ale sposobovalo aj znizenie vykonu, alebo sa mylim?

-----------------------------------

P406 kombi, 2,0 HDI, 66kW, 2002

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...