Conte Odesláno 4. červen 2007 Odesláno 4. červen 2007 Zdravim vsechny mel bych na vas dotaz mel bych moznost koupit 605ku 2.0 SRi tak jsem se vas chtel zeptat na co si mám u tohoto modelu dát pozor a nejaké info díky za rady Citovat
P607Olda Odesláno 16. červen 2007 Odesláno 16. červen 2007 Na rok výroby - ber z posledních let, 95 až 97. Starší ročníky jsou prostě staré a jsou potíže s elektronikou. Ale stejné potíže jsou i s jinými auty, proto tady dlouho nebyla žádná odpověď. Citovat
Fusion Odesláno 17. červen 2007 Odesláno 17. červen 2007 Elektronika spíš u 3.0, 2.0 ji má relativně jednoduchou. Já bych hlavně hleděl na stav motoru a přední nápravy. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.