KoudaK Odesláno 28. květen 2007 Odesláno 28. květen 2007 týý brďo.. No dobréj veteránek... Jen je škoda ho tam nechat shnít.. Citovat
MJSytic Odesláno 28. květen 2007 Odesláno 28. květen 2007 To je to samý, v čem jezdil Colombo, ale sedan, ne? Citovat
Marcel505 Odesláno 28. květen 2007 Odesláno 28. květen 2007 Původně zaslal: Ajdamek Že by třeba Peugeot 403 To není 403... Zila: No dlouho jsem hledal co to je... Už vím... Zila: Prosím přejmenovat na "Poznej Peugeot (po deváté)" Citovat
Ajdamek Odesláno 28. květen 2007 Odesláno 28. květen 2007 Už to taky vím, jsem našel tu samou fotku Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.