Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Chip by Vector


Alek

Recommended Posts

Dělám si legraci :D

Ono dodělávané turbo asi nebude špatné ale:

tím že bych honil do motoru vzduch pod tlakem, mění se charakteristika hoření.

Vyší teplota stykových částí v motoru = nižší životnost...a nebo upravit písty a válce vč. úpravy ventilů. Několikrát diagnostika a tak...to by bylo drahé a je mi jasné, že by motor trpěl daleko více než normál.

Jinak atmosferické benzíny samozřejmě rezervu mají, ale chip resp. přeprogramování jednotky je drahé a mají to jen výrobci jednotek.

Z běžné 1.6 44kW dokázají vydolovat 87kW - ale jen pro závodní účely a motor na 30 tis. km!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Vie mi niekto tu prosim vas povedat, ako sa da nevyuzivat nacipovany motor??? To ked budes chciet akcelerovat tak budes pridavat len na pol plynu, aby si nevyuzil vykon.

Mozno je to blbost co hovorim, ale MAX vykon, a MAX krutak sa zvysia... ale kym nedosiahnes maximalny krutiaci moment, tak cip sa nevyuzije...

Pride mi tu trochu divne potom ked niekto napise, ze niekto cip ma a nevyuzije ho... ale ak sa mylim tak ma opravte prosim. :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Georginho_cz406

Jinak jem dostal nabídku od BitPoweru : nárůst 10 kW za 10.000,-!

To je ale palba za 1 kW 1000,-

tak to jsme na tom stejne a jeste mi frajeri za tu lakavou cenu zvdnou i krouak o neuveritelnych 25 nM

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: PŘEMA

No já mám chip už 3/4 roku a mám na něho nalítané tak 15000 km a zatím žadný problém,když to nebudeš pořád honit a využiješ plného výkonu jen když je fakt třeba tak bych se toho vůbec nebál.

Já mám 2.0 Hdi 80 Kw chiplé na 106 Kw a je to mazec.:papa

Po Tvém příspěvku o výměně vstřikovačů, bych se přeci jen radši bál... :o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kajvet

Původně zaslal: PŘEMA

No já mám chip už 3/4 roku a mám na něho nalítané tak 15000 km a zatím žadný problém,když to nebudeš pořád honit a využiješ plného výkonu jen když je fakt třeba tak bych se toho vůbec nebál.

Já mám 2.0 Hdi 80 Kw chiplé na 106 Kw a je to mazec.:papa

Po Tvém příspěvku o výměně vstřikovačů, bych se přeci jen radši bál... :o

Kdo se bojí nesmí do lesa......:D:D:D a já jsem do chipu šel i stím že mi může něco odejít......a myslím že jsem to s těma chycenýma vstřikovačema koupil.....nemohl jsem se dostat se spotřebou pod 7 l a ted to jede daleko líp jak to jelo a žere to cca 6,5 l takže už s něma něco asi bylo......a pokud jse někdo bojí že mu na autě něco odejde tak at radši vůbec nejezdí a jezdí autobusem.......já jse toho nebojím......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Rebik

Hlavně ti u atmosféry tak maximálně posunou omezovač......

to uz nevim kam se to da posunout, ted koncim na 245 km/h

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...