Jump to content
Ticcino

Servisní knížka

Recommended Posts

Ahoj kamarádi,

právě dnes jsem zakoupil svůj první vůz Peugeot, 307 break, 1,6 16V r.v.2006. Byl dotažen zřejmě z Francie, čemuž odpovídá i servisní knížka ve francouzštině. Bohužel, kromě vyplněného VIN, data počátku záruky, nalepeného štítku (asi) prodejce a ustřižené stránky s garanční prohlídkou, tam není zhola nic. Žádné razítko provedené kontroly, nic. Auto má najeto 20.500km. Preventivně ho šoupnu do servisu na kontrolu plus výměnu oleje apod. ale prosím vás, nebyl by někdo schopen mi poskytnout (třeba) oskenované české, anglické nebo německé texty? Francouzsky jsem se učil před dvanácti lety a od té doby jsem tento jazyk nepoužil, tak vůbec nevím, co se tam vlastně kde píše, resp. tuším každé páté slovo. Předem děkuji.

ticcino(zavinac)centrum.cz

Ticcino

PS: ne ze bych nevedel jak se pise zavinac (@), ale duvodem je ochrana proti spamovym robotum.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mno, tak nikdo mi nepomohl, nicméně jsem si pomohl sám :-)

Uživatelská příručka pro mou 2006-třistasedmu je k dostání na stránkách infotecu. Bohužel překlad servisní knížky tam není. Ovšem příručky z roku 2003 ty texty de-facto obsahují. S pomocí slovníku a právě těch textů z roku 2003 jsem to dal do kupy. Jinak, příručky se ze stránek infotecu ve formátu PDF nedají stáhnout ani uložit, ovšem systém Windows je vypečený a obsah stránek si ukládá do mezipaměti. Odtamtud je možno pak jednotlivá pédéefa vytáhnout.

Tak zatím.

Ticcino

Share this post


Link to post
Share on other sites

Máte pravdu pánové oba.

V servisní knížce je napsáno:

Garanční prohlídka po půlroce nebo 10.000 Km. Skládá se celkem z drobností typu: funkčnost světel, stav kapalin apod.

První servisní prohlídka je buďto po 2 letech a 30.000km pokud je auto využíváno normálně nebo 1 roce a 20.000km pokud je v tzv. ztížených podmínkách. Pro jistotu jsem nechal auto zkontrolovat už teď. Vše bylo v pořádku, jen lišta stěrače řidiče byla ohnutá. Nová sada 1300. Na té garančce to zřejmě bylo, protože v servisní knížce chybí "kupón", ale jaksi hoši žabožroutský zapomněli dát razítko. No, to si kdyžtak nějak zařídím :-) Díky Ticcino

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×