Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno

tak tyhle dvě krasky mě dnes na Průmyslové v Praze předjeli. foto z mobilu nic moc, ale při te rychlosti aspon něco.

P.S. nejlepši jsou stejně ty benga jak měří rychlost a jsou schovaný za bilboardem vlevo:D

post-0-14109595690044_thumb.jpg

Odesláno

2 Pe.Tr > Takze pane ridici to mame drzeni zaznamoveho zarizeni za jizdy v ruce......................................................... a to podle zakona 361/2000 ................................. Vam udelujeme TRI trestne body!!!:D

Odesláno
Původně zaslal: buml

2 Pe.Tr > Takze pane ridici to mame drzeni zaznamoveho zarizeni za jizdy v ruce......................................................... a to podle zakona 361/2000 ................................. Vam udelujeme TRI trestne body!!!:D

to byla spoušť ze zastavky kapitane!

hele hele, co takhle použivat zamek klavesnice?pak nebudeš volat kamaradum.se nedivim že maš takove učty za mobil:D:D:D,kdyby ten odposlech byl zajimavy ale nějake tlachani s zakaznikem nic moc ,teda pro mě.:D:D:D:aut:aut:aut

Odesláno
Původně zaslal: Pe.Tr

jenže tyhle byly tuněný ,ane málo.

[upravil dne 23/5/07 Pe.Tr]

nejhezčí tuning, je tomu dát velké stylové kolca a jemné prahy...

na kolca zatím nejsou chechtáky... (ty co se mi líbí stojí 36.000 - z ferrari modena)

Lehký virtual tunnig bude za chvíli na tuning.cz, v sekci wallpaper kde můj kamarád vytunil moje auti :super

Odesláno

souhlasi, priznavam se dobrovolne, a zamek mam automaticky. nevi nevim jak se to mohlo prihodit :myslim bylo to 00:19 min, ja byl na cvicaku a Akkuskou. Nevedel sem jestli to ten telefon fakt vytocil cely nebo se to zavesilo, takze se timto omlouvam :mad:

Odesláno
Původně zaslal: buml

Hlavne vubec nevim jak ten telefon prisel zrovna na tebe :D:D

jestli najel do seznamu tak jsem přece první podle abecedy ne?:D:D:D

Odesláno
Původně zaslal: buml

tak ted si to rozlousk:D:xvul

Mozna kdyby si byl Avnicek:D:D:D

[upravil dne 23/5/07 buml]

čekal bych Automechanik od Ferrari:D:D:D

Odesláno
Původně zaslal: secouver

Původně zaslal: @re

já v podobném sedím denně :aut

A jak na to letěj baby???:myslim

nepozoruji že by nějak na to letěly :-D

asi bude problém ve mně :-D

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...