xxx Odesláno 22. květen 2007 Odesláno 22. květen 2007 Všechny zdravím, před měsícem jsem koupil HDI 806 a moc se mi nezdá teplota motoru. Při běžném provozu se po zahřátí pohybuje mezi 70 - 80°C. Pokud mu dám co proto, tak jsem na cca 90-93°C, ale po sundání nohy z pedálu je zase na 70-80°C. Je to normální? U všech dosavadních aut jsem byl na 90°C a více. Díky za odpověď. Citovat
Pe.Tr Odesláno 22. květen 2007 Odesláno 22. květen 2007 bud to chce nový termostat nebo propajet studene kontakty na tištaku budíku. a když tomu davaš na těch devadesat,spusti se ti sahara? Citovat
xxx Odesláno 22. květen 2007 Autor Odesláno 22. květen 2007 S tou saharou si nejsem jist - musím vyzkoušet. ¨ Citovat
Pe.Tr Odesláno 22. květen 2007 Odesláno 22. květen 2007 Původně zaslal: xxx S tou saharou si nejsem jist - musím vyzkoušet. ¨ jestli v tech "90 " sepne tak ti to ukazuje min a bude to v tech studenych spojich,taky jsem to mel Citovat
Xantik Odesláno 23. květen 2007 Odesláno 23. květen 2007 Termostat na 2.0HDI má otevírací hodnotu 83°C, takže asi tak. Takže Tvá teplota je zcela normální. Já se na devadesát dostanu jen popojížděním po městě nebo když tomu dávám na dálnici. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.