Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

Máte někdo nějaký nápad jak použít bi-xenony v čirých lampách peugeotu 306??? jak je tam upevnit aby to vypadalo k svetu? proč je použít proč nepouží a jaký na to máte vůbec názor???

Odesláno

kdyby sis to dal vyhledat,tak určitě najdeš vlákno ve kterim se to už řešilo.a pokuď chceš dát bixenon tak jedině místo H4 žárovek.pokuď máš H7-zvlášť dálkový a klopený,tak si dej klasickej xenon jen na klopený.pokuď dáš bixenon tak musíš upravit parabulu světla kuli uchycení xenonu(výbojky)najdi si to téma,tam se to popisovalo hodně podrobně

Odesláno

jj mam totiz par sad bixenonů a tak sem si rikal proc to tam nedat!!! na minuly kare sem to mel a je to super! v noci se jede jak ve dne :-)))

Odesláno

TO ONI >>> Samozrejme ze mam neco na prodej! a jak koukam na tvoje lampy tak by to bylo supr zamenit to za tu

puvodni cocku. kolik staly ty lampy?

Odesláno

Tak sem to procet! diky za link, takze tady by sme mohli navázat. Ale jen pro lidi co se nebojej. Podle me nejaky prestavbovy sady sou dovela na pi. . . . chtel bych dat a mam možnost sehnat bi-xenony a tak bych tam chtel dat ty. svetla sem sehnal taky za par kacek a tak by mi asi nebylo lito do nich riznout tak že když nekdo bude chtit a nebude se bat. mužem se domluvit seženu. (jo a nejsou to zadny vorezavatka je to komplet jen zapojit fungl sada z tuarega nebo passata, prumer cocky 8cm )

Odesláno
Původně zaslal: jawor

Tak sem to procet! diky za link, takze tady by sme mohli navázat. Ale jen pro lidi co se nebojej. Podle me nejaky prestavbovy sady sou dovela na pi. . . . chtel bych dat a mam možnost sehnat bi-xenony a tak bych tam chtel dat ty. svetla sem sehnal taky za par kacek a tak by mi asi nebylo lito do nich riznout tak že když nekdo bude chtit a nebude se bat. mužem se domluvit seženu. (jo a nejsou to zadny vorezavatka je to komplet jen zapojit fungl sada z tuarega nebo passata, prumer cocky 8cm )

Tak to jsem zvědavej kdo tady na to bude reagovat. Mě příde, že tady na fóru se takovýhle zástavby moc neřeší. Vzal bych si příklad z Xenomana - ten má hafo zkušeností. Jinak zástavba Bi-xenonů HID není vůbec problém, Bi-xenony s čočkou už vyžaduje trochu zručnosti a aby to taky k něčemu vypadalo a svítilo. Hodně štěstí:papa

Odesláno
Původně zaslal: jawor

Máte někdo nějaký nápad jak použít bi-xenony v čirých lampách peugeotu 306??? jak je tam upevnit aby to vypadalo k svetu? proč je použít proč nepouží a jaký na to máte vůbec názor???

Musí se dost vyřezat parabola. Kromě toho každá míří jinam, jak na dálky, tak na potkávačky, takže u dvou H7 se to dělá dost blbě a paraelně musí jet i H7 na dálky. Přínos naprosto žádnej a světla v řiti. Lépe je použít sadu pro H7 na potkávačky a vy..... se na to.

Odesláno

Mám na 406 bi-xenony koupil jsem je i s projektorem a trafem za 4.500,- Kč ale musí se vyřezat dost parabola. Já je strčil místo dálkových kukni na moji fotku. Jinak ti poradím tuto adresu:http://ford-focus.ic.cz/xenony

Odesláno
Původně zaslal: jawor

TO ONI >>> Samozrejme ze mam neco na prodej! a jak koukam na tvoje lampy tak by to bylo supr zamenit to za tu

puvodni cocku. kolik staly ty lampy?

lampy staly 8000,- a kolik by stali xenony od tebe??

jinak kdyz uz ja tam tu cocku mam,nebylo by s tim tolik prace ne??

Odesláno
Původně zaslal: oni

Původně zaslal: jawor

TO ONI >>> Samozrejme ze mam neco na prodej! a jak koukam na tvoje lampy tak by to bylo supr zamenit to za tu

puvodni cocku. kolik staly ty lampy?

lampy staly 8000,- a kolik by stali xenony od tebe??

jinak kdyz uz ja tam tu cocku mam,nebylo by s tim tolik prace ne??

Tolik práce? :D:D U Bi-xenonu je pohyblivá čočka, což tý tvojí se může jen zdát;)

BTW. Víš jak fungujou Bi-xenony?:aut

[upravil dne 25.4.07 Kvasky]

Odesláno

To KVASKY: co to placas jaka pohybliva cocka??? bixenon funguje tak ze se ti elektromagnetem otevira clonka pred vybojkou zadna cocka se nehybe!!! S xenonmanem to konzultuju tyhle sady montuje nejvic. Mel jsem to v shade a svitilo to a vypadalo super tak nevim proc by to nevypadalo super na peugeotu http://skoda.stable.cz/cz/index.php?id=4&id2=104&id3=934&idp=33823 neni problem to namontovat nedavno sme to davali s kamosem do tuningovejch lamp crxa kde puvodne byla cocka a zamena byla primitiv

Odesláno

To PŘEMA: vypada to good. to si to tam narval i s cockou??? Jak ti to vyslo dozadu??? musel si rezat nebo nejak upravovat zezadu ten plastovej kryt???

Odesláno
Původně zaslal: jawor

To KVASKY: co to placas jaka pohybliva cocka??? bixenon funguje tak ze se ti elektromagnetem otevira clonka pred vybojkou zadna cocka se nehybe!!! S xenonmanem to konzultuju tyhle sady montuje nejvic. Mel jsem to v shade a svitilo to a vypadalo super tak nevim proc by to nevypadalo super na peugeotu http://skoda.stable.cz/cz/index.php?id=4&id2=104&id3=934&idp=33823 neni problem to namontovat nedavno sme to davali s kamosem do tuningovejch lamp crxa kde puvodne byla cocka a zamena byla primitiv

Ano to máš pravdu. Clonkou pohybuje něco jako el. magnet a tím měníš ohniskovou vzdálenost. Ale mám dojem, že taky existuje varianta s pohyblivou čočkou.

Odesláno
Původně zaslal: jawor

To PŘEMA: vypada to good. to si to tam narval i s cockou??? Jak ti to vyslo dozadu??? musel si rezat nebo nejak upravovat zezadu ten plastovej kryt???

To jawor: JO dával jsem si to tam sám a byla to pekná mrdačka:( ten plastový kryt tam za čočkou vůbec není je tam uplně něco jiného aby to krylo výbojku.

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...