hnusoba Odesláno 9. květen 2007 Odesláno 9. květen 2007 Dobre dobre, ukecali ste ma Takže ďalšie lákadlo pre tých, ktorí ešte nie sú rozhodnutí... Ku gulášu diagnostika zadarmo :D:D Citovat
Guest ZILA Odesláno 9. květen 2007 Odesláno 9. květen 2007 superrrrrrrrr :potlesk:potlesk:potlesk Citovat
skupko Odesláno 9. květen 2007 Odesláno 9. květen 2007 hnusoba: este pre mna nejaku tu prevodofku a budes vynasany do nebies :D:D:D:D:D:D:aut;) Citovat
hnusoba Odesláno 9. květen 2007 Odesláno 9. květen 2007 Šoférku si mi už vybavil alebo si budem musieť dať ku gulášu nealko? :D:D Citovat
hnusoba Odesláno 9. květen 2007 Odesláno 9. květen 2007 Skupko akurát som si dal na dnes pripomienku nech opýtam od kolegu kontakt na človeka, ktorý má kadečo na Peugeoty na deviatu hodinu ráno a zbadal som ju na mobile dnes o siedmej večer Čiže pripomienka znovu nastavená na zajtra Snáď nezabudnem Citovat
Guest ZILA Odesláno 9. květen 2007 Odesláno 9. květen 2007 takže: 1. chatu mame 2. plavky zosebou 3. tenysove rakety tieš 4. vstup do jaskyne kto stihne 5. diagnostika milaškou zdarma no a to hlavne meso nemame [upravil dne 9/5/07 ZILA] Citovat
205_gti Odesláno 9. květen 2007 Odesláno 9. květen 2007 Ked to tutak citam, tak by to mohlo byt super pobavenie. Ja by som aj dosiel ale zatial nemam odvoz auta. To sa nejak vyriesi. Max. po vlastnych(ak budu robyt kamosi policajti), nieje to daleko. To stretko by malo byt kde? Niekde na namesti? Citovat
Guest ZILA Odesláno 9. květen 2007 Odesláno 9. květen 2007 205 gti Daj si tu telefon a ja ti som ochotny zavolat a prybližitti tuto akciu alebo pod na chat clubu [upravil dne 9/5/07 ZILA] Citovat
hnusoba Odesláno 10. květen 2007 Odesláno 10. květen 2007 Původně zaslal: skupko hnusoba: este pre mna nejaku tu prevodofku a budes vynasany do nebies :D:D:D:D:D:D:aut;) Akurát dnes som Ti dnes jednu zohnal, chcú za ňu 6 tisíc korún Citovat
PaloLM Odesláno 10. květen 2007 Odesláno 10. květen 2007 ten nápad s diagnostikou je super , dúfam že budem môcť prísť , ten dátum je už na 100%? Citovat
hnusoba Odesláno 10. květen 2007 Odesláno 10. květen 2007 Len nie že sa nahrnie pol Slovenska...lebo začnem vyberať poplatky, kilo mäsa a kilo cibule na guláš :D:D +niečo pálené by nebolo na škodu :D:D Citovat
bagr Odesláno 10. květen 2007 Odesláno 10. květen 2007 Jsem zásadně proti alkoholu! Jedině, že by sme si přičichli - jako ve Višňové na křivoklátsku. A se všim ostatnim souhlasim. Tu převodovku na Skupkově piškotu budem měnit na čas? Citovat
skupko Odesláno 10. květen 2007 Odesláno 10. květen 2007 Původně zaslal: hnusoba Původně zaslal: skupko hnusoba: este pre mna nejaku tu prevodofku a budes vynasany do nebies :D:D:D:D:D:D:aut;) Akurát dnes som Ti dnes jednu zohnal, chcú za ňu 6 tisíc korún hnusoba tak Ta vypusinkujem, ze z Teba hned bude krasota .... imho...co je pozitivnym opakom hnusoby? :D:D:D:D:D:D dufam, ze zajtra bude vyplata a v sobotu sa pojde po nu. Citovat
Guest ZILA Odesláno 11. květen 2007 Odesláno 11. květen 2007 Tak potrebujem počet ludi kto ide na jazdu ? Je tu niekto.?. Skupko??? nezabudni na tie Diplomi Citovat
PaloLM Odesláno 11. květen 2007 Odesláno 11. květen 2007 ja na 90 %, ak ma dovtedy neprejde parný valec Citovat
Guest ZILA Odesláno 13. květen 2007 Odesláno 13. květen 2007 :myslim MA MOŽNOST NIEKTO ZOHNAT ZADARMO PLASTOVE KELIMKY ? :myslim Citovat
tomyka Odesláno 13. květen 2007 Odesláno 13. květen 2007 ZILA: na gulas? sak tie stoja paru korun. ale jked mam ich doma tak ti ich poslem Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.