Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Levá vs. pravá


Kik

Recommended Posts

No ten kdo vznesl dotaz k tomu přijde vjetšinou skvěle, protože se dozví co potřeboval a jakmile už se k tomu nechce nikdo vyjadřovat, tak se strhne diskuze na nějaký úplně jiný téma, ale tak je to nejspíš správně ... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... to je fakt ... a ono ženské za volantem jsou asi vděčný téma :(:(:(, nejraději mám, když vezu vedle sebe chlapa a před náma někdo zmatkuje a on pronese \"no jo, baba\", mám 100-chutí šlápnout na brzdu, ale přece si nerozmlátím přední sklo :D:D:D

EliM

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau,

vidím, že je tady rušno, ale zkusím diskuzi o řidičském umění našich drahých přerušit (btw. - ta moje řídí dobře!!).

V posledním týdnu se mi ozývá od pravého předního kola pískání, a to v okamžiku, kdy lehce otočím volantem doprava. Žádné problémy jsem nepozoroval, brzdím, zatáčím,... jako obvykle. Nemáte náhodou tip, co by to mohlo být?

Díky, J.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aha, díky. Já si to myslel, že to bude dajaká ptákovinka. Jenom ještě jeden dotaz - jak se \"sráží hrany\" na kotoučích - ono to totiž asi bude ono, mám tam na okrajích takový vyšší \"okraj\"? Jsem v tomto laik, stačí na to pilník, nebo to mám nechat někde vytočit? Dik, J.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to dělal kladívkem. Ono je to orezlé a ten rez opadá. Pomohlo to asi tak na 5 tkm - ale moc precizně jsem to nedělal. Jinak, pro jistotu pak kotouče otři hadrem namočeným v technickým benzínu (normální je mastný)

Třeba někdo bude mít neco lepšího k tomu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...