Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Tak jsem se dockal novych kol


f3Rd@

Recommended Posts

Jo jo, já tam sice nemám tolik, ale taky jsem na ně v pneuservisu koukal jako blázen. Od té doby co je zakázané olovo a musí se používat jiný materiál to je hrůza, to závaží je o hodně lehčí než olovo, takže se tam toho musí dát o hodně víc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Falken

Jsou pěkný ale kdo ti tam dal to krásný závaží? a hned na přední kolo? To má snad půl kila ne? :bojim

nene, je tam toho 75g

Původně zaslal: Fusion

Oboum sluší. Osobně bych ale snížil auto o cenťák, dva.

Snizit by to slo, ale to je v planu az na dalsi petiletku, nejdriv musim vymenit zadni brzdy, pak prijde na radu vyfuk, zatmaveni skel... a nekde mezi tim bych chtel spachat interier... ;)

[upravil dne 13/4/07 f3Rd@]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D jooo, já už od úprav slevila, protože nepůjdu cestou přestavby na sporťák, říkám Ňufovi Limuzína a od té doby, co mu na zadku tíží plynová bomba a zadnice mu trochu poklesla (to má po paničce :D :D :D), tak už prostě sportovní nikdy nebude.... já ci akorát hezčí koncovku výfuku, ne to brčko, co tam vyčuhuje, chrom lišty kolem a viděla jsem pěknou loketní opěrku černo-dřevěnou, tak to asi taky zkusím....koleska mám origo Pežo a na zimu radši plecháče.... a na gumy čekám už tejden a další budu, chjo.... tentokrát to s tím inet-obchodem moc neklaplo :-(
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...