Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

vymena pyloveho filtru


djfrozen

Recommended Posts

Je to mozny, ja tam nemam vubec ten dalsi kryt (prave pod nim by mohl filtr byt) pod plastovym krytem pred celnim sklem, ale chtelo by to sundat kryty a prozkoumat to tam. Jen pozor na to, ze ten vrchni kryt pred celnim sklem (ten co ma na obrazku vlevo nahore mrizku) drzi jeste za jeden sroub cca uprostred prostoru pred celnim sklem. Ten je tedy nutny taky vysroubovat. Tedy aspon tak to u meho P306 Break je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 měsíců později...

Netušíte prosím někdo jak nainstalovat do 306 pylový filtr. Zatím jsem tam dal provizorně filtr, co se používá do digestoří, ale nestačí to. Jednak se strašně rychle zasí*á, ale hlavne nefiltruje dostatečne (jsem alergik). Nešel by tam napasovat filtr z jiného Peugeota? Jinak jsem zjistil, že oproti všem fotkam mám vstup vzduchu posunut více ke kraji auta, v místě, kde má většina aut takový ten prolis, tedy až za přepážkou v odvodňovacím kanálku. Těžko se to popisuje, zkusím to nafotit, až budu zase měnit \"digestořový\" filtr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chuck 11 to ma dobre spravene jedna sa len o to aky materiál tam použiješ filter hepa pre vysavače je pre alergikov inak nemože sa stať že my ten motor odide ked bude mať priliš velký odpor pri nasavaní??? ja osobne som tam dal celkom priedušný materiál mne vadili len nečistoty zo stromov pod ktorími ´parkujem ale niekto píše že tam má 3 vrstvi a to je celkom dost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja dal pokusne 2 vrstvy filtru do digestori (takova synteticka cca 0,5 cm tlusta vata) a dost klesl prutok vzduchu (mlzila se okna, atd) a navic jsme se bal o motor ventilatoru. Hepa filtr do vysavaca asi taky nebude vhodny, ma vetsinou prilis malou plochu ve srovnani s original filtrem. Taky ma dost velky odpor pruchodu vzduchu (preci jen vysavac skrz nej taha vzduch motorem 1-2kW a ten vetrak v aute ma odhaduju max tak 100W.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslim ze by bylo nejlepsi udelat \"redukci\", do ktere sel napasovat klasicky kabinovy filtr dostatecne plochy, aby moc nebrzdil ventilátor (na strankach vyrobcu filtru se da hledat i podle priblizneho pozadovaneho rozmeru). Jestli se mi neco podari vymyslet, tak sem dam navod. Nebo zacnu tu redukci vyrabet a ve velkym prodavat \"alergikum 306\" a budu v baliku ;) ;) ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...