Jump to content
JimaZ

406 2.0 Hdi zlobí - vysokotlaké čerpadlo

Recommended Posts

Zdavím Pežoťáky,

mám potíže se 406 2.0 Hdi 66Kw r.v. 2000, jednou ráno jsem nastartoval a zůstala mi svítit kontrolka diagnostiky motoru (takový to oranžový...). Od té doby nemá auto výkon (jako by bez turba) a co je horší, občas začne samo od sebe chcípat jako by se dusí, nebo nejde nastartovat. Jsem před výměnou oleje, a uděláme i všechny filtry, ale tím to asi nebude. Nemáte někdo zkušenost s podobnou závadou? Už jsem slyšel že by to mohlo být naftové čerpadlo, problém s plynovým pedálem (ale chcípe to i na volnoběh), nebo ovládání vstřiku paliva. Každopádně bych to potřeboval připojit na počítač a udělat diagnostiku. Poradí někdo kam s tím? Nejlépe Praha Západ (Jesenice, Vestec, Jílové).

Díky

[upravil dne 16.4.2007 JimaZ]

Share this post


Link to post
Share on other sites

myslím, že bude to bude zasraté čerpadlo v nádrži. Proste nedokáže plynule dodávať palivo. A pozri aj palivový filter pri motore.:papa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak je to vysokotlaká pumpa v motoru. Myslím, že dražší díl na tom autě už asi fakt nenajdu...:(.

V Peugeotu prý 47 000,- Elit cca 26 000,-. Myslel jsem, že díly na francouze jsou za rozumné prachy. Dříve jsem měl Passata a předpokládal jsem že horší to být nemůže. Odešlo to taky někomu? Čím to je, auto má najeto cca 140 000 Km, někdo mi říkal, že špatnou naftou?

Share this post


Link to post
Share on other sites

No teď to má známej co mi o to pečuje a říkal, že se ještě pokusí v tom vyměnit nějaký magnet, což by přišlo cca na desítku. Ale nevím, jetli není lepčí koupit raději nové, aby se to zase za chvíly nevys...(ypalo).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdar, nejdřív bych skusil váhu vzduchu, zajed na vrakáč a skus si půjčit dobrou a uvidíš. Tohle mě připadá na vadnou váhu. Cena není tak hrozná, nová myslím kolem 4k a na vrakáči zhruba 1500,-

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×