snowboy Odesláno 10. srpen 2003 Odesláno 10. srpen 2003 Je nutné kontrolovat stav oleje ve vývěvě k posilovači na dieselovém motoru na 205 (konkrétně 1,8D) , případně ho doplňovat? Jestli ano - jak a jakej olej? Případně jak často? Nechce se mi do ní š?árat, je tam moc šroubků a navíc tešnění Díky za info ... Citovat
oddie Odesláno 10. srpen 2003 Odesláno 10. srpen 2003 Vývěva má kontrolní / dolévací šroub dole z boku, na imbus 8. Olej má být až po okraj té díry... Vyplatí se to občas zkouknout, někdy lehce netěsní a olej utíká. A když uteče, vývěva se zničí (zadře a utaví se čep). Já to většinou kontroluju při výměně oleje v motoru. Olej se do toho dává motorový, nejjednodušeji asi injekční stříkačkou. Citovat
snowboy Odesláno 10. srpen 2003 Autor Odesláno 10. srpen 2003 To Oddie: Díky moc...:D hned to zkouknu Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.