orgacek Odesláno 30. březen 2007 Odesláno 30. březen 2007 Tak sem se pokusil uvolnit rezervní kolo u P306, točil jsem doleva a vůbec se to nehlo a doprava totéž, vlezl jsem pod to a ten šroub je uplně rezavý od soli atd. Zítra na to zkusím nějaký olej, a s tím šroubem točit klasicky doleva? A ten klíč na to je hrozný Citovat
Pája Rybišár Odesláno 30. březen 2007 Odesláno 30. březen 2007 Hmm to e docela typický for Peugeot:D:DŠroub je pravotočivej,takže povolovat do levé strany.... Citovat
lastivkaa Odesláno 30. březen 2007 Odesláno 30. březen 2007 ja to riesim ze pod drziak rezervy strcim zdvihak zdvihnem ram s rezervou a vytocim ten drziak a spustim koleso Citovat
Pája Rybišár Odesláno 30. březen 2007 Odesláno 30. březen 2007 Ale hlavní je to něčím rozhejbat(použít sprej WD-40)a když nepomůže,tak já to nahřál horkovzdušnou pistolí(cca 450°C) a dílo bylo dokonáno:D Pak to hlavně pořádně namazat a je to ok:papa Citovat
jirkafous Odesláno 4. duben 2007 Odesláno 4. duben 2007 Když nějaký šrou jde blbě povolit, nakapu do spoje trochu červeného Indigalu - je to velice dobře vzlínavá kapalina na kontrolu těsnosti svárů (tzv. červenobílá penetrační zkouška). Pokud už šroub povolíte, doporučil bych jej očistit a namáznout práškovým grafitem - MOLYKA, stačí trošku vazelíny a grafit do ní rozmíchat. Grafit je dobrý i na šrouby kol a výfuku i závity zapalovacích svíček - léty ověřeno u pařezů. - tedy pionýrů, tam se moc často svíčky vyndavaly. Citovat
oddie Odesláno 4. duben 2007 Odesláno 4. duben 2007 Původně zaslal: jirkafous Když nějaký šrou jde blbě povolit, nakapu do spoje trochu červeného Indigalu - je to velice dobře vzlínavá kapalina na kontrolu těsnosti svárů (tzv. červenobílá penetrační zkouška). Pokud už šroub povolíte, doporučil bych jej očistit a namáznout práškovým grafitem - MOLYKA, stačí trošku vazelíny a grafit do ní rozmíchat. Grafit je dobrý i na šrouby kol a výfuku i závity zapalovacích svíček - léty ověřeno u pařezů. - tedy pionýrů, tam se moc často svíčky vyndavaly. Molyka NENÍ práškový grafit, Molyka je sulfid molybdeničitý. A míchat nějakej prášek s vazelínou je pěkná hovadina, když jde za pár korun koupit již hotovou vazelínu jak s příměsí grafitu, tak i Molyky, tak i spousty dalších věcí dle výběru pro řadu dalších aplikací - a je to namícháno ve správném poměru a se správnými stabilizátory. Citovat
skupko Odesláno 4. duben 2007 Odesláno 4. duben 2007 Mno mne nepomohlo nist...ani WD40 ani iny hrdzozrut...tak sme to odrezali a svokor bol tak sikovny, ze mi vyrobil new sroubik , pretoze v Peugeote za to chcu nenormalne prachy (...tusim az 700,-Skk)...vela zdaru Citovat
oddie Odesláno 4. duben 2007 Odesláno 4. duben 2007 Skupko: z toho si nic nedělej, z vraků, co jsem tu kdy měl, jsem jich víc jak polovinu rovnou odřízl flexou, protože by stejně byly k ničemu, jak byly zrezlé. Citovat
Bohouš Odesláno 4. duben 2007 Odesláno 4. duben 2007 mě rezervu musel povolit mechanik teplym klíčem...... Citovat
Qweer Odesláno 5. duben 2007 Odesláno 5. duben 2007 nj jesteze u 406 to je pot tapecem v kufru....Proste pohoda Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.