Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

Tak sem se pokusil uvolnit rezervní kolo u P306, točil jsem doleva a vůbec se to nehlo a doprava totéž, vlezl jsem pod to a ten šroub je uplně rezavý od soli atd. Zítra na to zkusím nějaký olej, a s tím šroubem točit klasicky doleva? A ten klíč na to je hrozný:xvul

Odesláno

Když nějaký šrou jde blbě povolit, nakapu do spoje trochu červeného Indigalu - je to velice dobře vzlínavá kapalina na kontrolu těsnosti svárů (tzv. červenobílá penetrační zkouška). Pokud už šroub povolíte, doporučil bych jej očistit a namáznout práškovým grafitem - MOLYKA, stačí trošku vazelíny a grafit do ní rozmíchat. Grafit je dobrý i na šrouby kol a výfuku i závity zapalovacích svíček - léty ověřeno u pařezů. - tedy pionýrů, tam se moc často svíčky vyndavaly.

Odesláno
Původně zaslal: jirkafous

Když nějaký šrou jde blbě povolit, nakapu do spoje trochu červeného Indigalu - je to velice dobře vzlínavá kapalina na kontrolu těsnosti svárů (tzv. červenobílá penetrační zkouška). Pokud už šroub povolíte, doporučil bych jej očistit a namáznout práškovým grafitem - MOLYKA, stačí trošku vazelíny a grafit do ní rozmíchat. Grafit je dobrý i na šrouby kol a výfuku i závity zapalovacích svíček - léty ověřeno u pařezů. - tedy pionýrů, tam se moc často svíčky vyndavaly.

Molyka NENÍ práškový grafit, Molyka je sulfid molybdeničitý. A míchat nějakej prášek s vazelínou je pěkná hovadina, když jde za pár korun koupit již hotovou vazelínu jak s příměsí grafitu, tak i Molyky, tak i spousty dalších věcí dle výběru pro řadu dalších aplikací - a je to namícháno ve správném poměru a se správnými stabilizátory.

Odesláno

Mno mne nepomohlo nist...ani WD40 ani iny hrdzozrut...tak sme to odrezali a svokor bol tak sikovny, ze mi vyrobil new sroubik :D, pretoze v Peugeote za to chcu nenormalne prachy (...tusim az 700,-Skk)...vela zdaru :papa:aut

Odesláno

Skupko: z toho si nic nedělej, z vraků, co jsem tu kdy měl, jsem jich víc jak polovinu rovnou odřízl flexou, protože by stejně byly k ničemu, jak byly zrezlé.

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...