zoby Odesláno 13. únor 2007 Odesláno 13. únor 2007 Kluci jaké mají ET 15-ky kola na 307? nekoukl by se někdo? díky... Citovat
daja535 Odesláno 14. únor 2007 Odesláno 14. únor 2007 ET 27 na patnáctkách a ET 31 na šestnáctkách Citovat
silex Odesláno 14. únor 2007 Odesláno 14. únor 2007 ET 27 maju diesle, benziny maju ine ET, ale uz si mepamatma ake. Da sa to najst na nete. Citovat
omegaalfa Odesláno 14. únor 2007 Odesláno 14. únor 2007 et 27 mam doma diesel i benzin a je to stejne ! Citovat
Bohumil Odesláno 14. únor 2007 Odesláno 14. únor 2007 Je to jak napsal daja535. To je psaný techničáku. Jestli je to benzín nebo nafta je úplně jedno. Někdo v něm může mít napsaný i větší průměr ráfku. Tam ET nevím. Citovat
zoby Odesláno 14. únor 2007 Autor Odesláno 14. únor 2007 díky hoši, tak a teď je otázka jestli se mi normálně vejdou na 205 gti. kvůli tomu ET Citovat
.mycTD Odesláno 14. únor 2007 Odesláno 14. únor 2007 Původně zaslal: zoby díky hoši, tak a teď je otázka jestli se mi normálně vejdou na 205 gti. kvůli tomu ET to se mi nezda:nevim mmch mas nejaky duvod nedat mensi ET? Citovat
zoby Odesláno 14. únor 2007 Autor Odesláno 14. únor 2007 Původně zaslal: .mycTD Původně zaslal: zoby díky hoši, tak a teď je otázka jestli se mi normálně vejdou na 205 gti. kvůli tomu ET to se mi nezda:nevim mmch mas nejaky duvod nedat mensi ET? právě že nemám, a todle ET tam asi ani nedostanu. holt budu muset shánět jiný 15-ky... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.