Jakeš Odesláno 8. únor 2007 Odesláno 8. únor 2007 Ahoj všichni. Zkuste poradit. Mám 307 Break a ve velkém TP gumy pouze 195/65/15 nebo 205/55/16, no ale chtěl bych zkusit 205/60/15. Jakému riziku se vystavuji, ev. co udělat pro to, aby to bylo v pohodě. Poradíte ? Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 8. únor 2007 Odesláno 8. únor 2007 Původně zaslal: Jakeš Ahoj všichni. Zkuste poradit. Mám 307 Break a ve velkém TP gumy pouze 195/65/15 nebo 205/55/16, no ale chtěl bych zkusit 205/60/15. Jakému riziku se vystavuji, ev. co udělat pro to, aby to bylo v pohodě. Poradíte ? Stav se na dopravce a nech si zapsat alternativní pneu to TP, stávalo to 10 kč. Měli by to myslim napsat protože 15tky tam máš už napsaný a šířku 205 taky, tak myslim že by problem byt nemel Citovat
Jakeš Odesláno 8. únor 2007 Autor Odesláno 8. únor 2007 Hned zítra tam letím. Díky, dám vědět, jak soudruzi reagovali. Citovat
Jakeš Odesláno 9. únor 2007 Autor Odesláno 9. únor 2007 Nereagovali, neb je pátek a v pátek se přeci na Dopravce nemakáááááááá Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 9. únor 2007 Odesláno 9. únor 2007 Původně zaslal: Jakeš Nereagovali, neb je pátek a v pátek se přeci na Dopravce nemakáááááááá A, tak to se teda maj:D Citovat
Guest Jauda Odesláno 9. únor 2007 Odesláno 9. únor 2007 Původně zaslal: Jakeš Ahoj všichni. Zkuste poradit. Mám 307 Break a ve velkém TP gumy pouze 195/65/15 nebo 205/55/16, no ale chtěl bych zkusit 205/60/15. Jakému riziku se vystavuji, ev. co udělat pro to, aby to bylo v pohodě. Poradíte ? Možná jim bude vadit výška 60 vs 65 a ne šířka. pokud jsi se nepřepsal. A když tam budeš, můžeš se mi optat, pokud mám v TP 16\" a 17\" jestli by mi dopsaly 15\". Nebo co je k tomu potřeba díky. [upravil dne 9.2.07 Jauda] Citovat
Ferin007 Odesláno 9. únor 2007 Odesláno 9. únor 2007 Je k tomu potřeba vyjádření dovozce. Teoreticky. Citovat
Tommy306 Odesláno 9. únor 2007 Odesláno 9. únor 2007 potřebuješ buďto typový list od výrobce pneumatik či ráfků, nebo vyjádření dovozce automobilky..na úřadě ti změnu jentak, že se rozhodneš pro jiný gumy, neudělají..jo a chtějí za to 50,- když zajdeš k místnímu prodejci Peugeot, tak ti zdarma vyžádají vyjádření na všechny povolené rozměry a za cca 2 týdny jim to příjde..a s tím pak zajdeš na magistrát [upravil dne 9/2/07 Tommy306] Citovat
omegaalfa Odesláno 12. únor 2007 Odesláno 12. únor 2007 po praktický stránce ti to nic neudělá - na vw to byl alternativní rozměr tech dvou ostatnich rozměrů Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.