Oliver Riedel Odesláno 4. únor 2007 Odesláno 4. únor 2007 Dotaz možná technického rázu-v techničáku mám napsáno,že moje autí má,cituji, plný výkon kW při ot.za min. 89/6000,což by při přepočtu 120 koníků Není to trochu moc? [upravil dne 4/2/07 Oliver Riedel] Citovat
bagr Odesláno 4. únor 2007 Odesláno 4. únor 2007 a nemáš tam překlep? Já měl u Escorta 1.6i napsanejch 90 koní....a tady máš zhruba co a jak s motorama na 405 http://motozurnal.centrum.cz/autobazar/clanek.phtml?id=3777 ta 1.6 ka má psanejch 53kw což odpovídá těm 89 koním [upravil dne 4/2/07 bagr] Citovat
Driver Odesláno 5. únor 2007 Odesláno 5. únor 2007 1.6 má 65kW což je 89 koní. Takže tam budeš mít překlep. Citovat
Oliver Riedel Odesláno 6. únor 2007 Autor Odesláno 6. únor 2007 To by asi tak souhlasilo.Asi místo kW uvedly HP-auto je totiž přitažený z Holandska,tak možná proto.Slečna se asi přepsala při přepisování techničáku. Citovat
Vertex Odesláno 6. únor 2007 Odesláno 6. únor 2007 GTI má 1905 ccm, 88 kW a uvádí se 120, někde 130 psíků Citovat
.mycTD Odesláno 6. únor 2007 Odesláno 6. únor 2007 Původně zaslal: Vertex GTI má 1905 ccm, 88 kW a uvádí se 120, někde 130 psíků to jsou dva ruzne motory D6A(120PS) a D6B(130PS) Citovat
bagr Odesláno 6. únor 2007 Odesláno 6. únor 2007 Olivere ten překlep je sice prkotina ale pojišťovny pojišťujou auta i podle výkonu a mám za to, že tahle malá prkotina ti múže ušetřit pěknejch pár stovek na povinným ručení!! Bejt tebou tak to nechám na fízlárně překlepat. Ber to prosím jako dobře míněnou radu a ne jako buzeraci..... Citovat
Oliver Riedel Odesláno 6. únor 2007 Autor Odesláno 6. únor 2007 Původně zaslal: bagr Olivere ten překlep je sice prkotina ale pojišťovny pojišťujou auta i podle výkonu a mám za to, že tahle malá prkotina ti múže ušetřit pěknejch pár stovek na povinným ručení!! Bejt tebou tak to nechám na fízlárně překlepat. Ber to prosím jako dobře míněnou radu a ne jako buzeraci..... Tak to mě nenapadlo,23 kw navíc je docela dost,díky za upozornění. Citovat
Vertex Odesláno 6. únor 2007 Odesláno 6. únor 2007 Původně zaslal: .mycTD Původně zaslal: Vertex GTI má 1905 ccm, 88 kW a uvádí se 120, někde 130 psíků to jsou dva ruzne motory D6A(120PS) a D6B(130PS) Jo jo, vím Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.