Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

Dotaz možná technického rázu-v techničáku mám napsáno,že moje autí má,cituji, plný výkon kW při ot.za min. 89/6000,což by při přepočtu 120 koníků:myslim

Není to trochu moc?

[upravil dne 4/2/07 Oliver Riedel]

Odesláno

Olivere ten překlep je sice prkotina ale pojišťovny pojišťujou auta i podle výkonu

a mám za to, že tahle malá prkotina ti múže ušetřit pěknejch pár stovek na povinným

ručení!! Bejt tebou tak to nechám na fízlárně překlepat. Ber to prosím jako dobře míněnou radu a ne jako buzeraci.....:papa

Odesláno
Původně zaslal: bagr

Olivere ten překlep je sice prkotina ale pojišťovny pojišťujou auta i podle výkonu

a mám za to, že tahle malá prkotina ti múže ušetřit pěknejch pár stovek na povinným

ručení!! Bejt tebou tak to nechám na fízlárně překlepat. Ber to prosím jako dobře míněnou radu a ne jako buzeraci.....:papa

Tak to mě nenapadlo,23 kw navíc je docela dost,díky za upozornění.

Odesláno
Původně zaslal: .mycTD

Původně zaslal: Vertex

GTI má 1905 ccm, 88 kW a uvádí se 120, někde 130 psíků

to jsou dva ruzne motory D6A(120PS) a D6B(130PS)

Jo jo, vím

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...