Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Střední morava 3.3. 2007 ve 14:00


Recommended Posts

Původně zaslal: Opl405

Hmm, taky bych velice rad dojel na \"muj prvni sraz\", uz sem tu pres rok a pul, a aktivne sem se niceho nezucastnil, ale i ted me to bohuzel nevyjde (Sestra ma maturák). Takze snad me to vyjde nekdy priste. Mej te se

A to ji maturitak zacina uz ve 2 odpoledne??? Vzdyt to mas co by kamenem dohodil...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem před chvíli udělal přesnou rezervaci v Bestu pro 10-30 lidí s příchodem mezi 15 a 17 hod..:D:D

tak doufám, že tam nebudu sedět sám na 20ti židlích:roll

byl by zájem o ten bowling? potřeboval bych do zítra vědět, jestli se nasbírá dost lidí, abych zamluvil dráhu..jestli bude totiž počasí naprd, tak říkal majitel, že bývá na dráze plno..takže do zítra nebo smůla:P..kdo by měl zájem o bowling, tak mi prosím napište i do kdy máte v plánu setrvat (kdyby třeba byla dráha volná v 6, tak aby mi pak dotyční neřekli, že už musí domů;))

a ještě jedna věc..vezme někdo určitě kužely/kyblíčky na slalom?? ať vím, jestli mám tahat ty PETky..:papa:papa

[upravil dne 1/3/07 Tommy306]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: f3Rd@

Tak kluci Brnaci, dame sraz pred cestou a pak spanila jizda? (Ale pomalu, zadny blbinky nebo honeni, upozornuju, ze vic nez 200km/h jezdit nebudu :D;) )

Ne, vazne, chtelo by to jet phromade! Co takhle sraz na slovnaftu?

Slovnaft Česká republika, spol. s r.o.

Čerpací stanice

Hviezdoslavova 1168/49

627 00 Brno-Slatina

link

Jinak jedu v poctu 2ks (ku*va Vlasto, reklo se bez bab! v Holomooci je peknych bab dost, tak proc tahat drivi do lesa ;)), takze 2 mista mam volne, kdyby mel nekdo nepojizde auti...

[upravil dne 26/2/07 f3Rd@]

Ahojte Brňáci,pojedem nějak společně?Jestli bych jel jen já a f3Rd@,tak to spíš pojedu sám,páč by mýho Ignáce uhnal:P Tak se kdyžtak tady ozvěte nebo se sejdem až tam.Mějte se:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Zdeny

Ahojte Brňáci,pojedem nějak společně?Jestli bych jel jen já a f3Rd@,tak to spíš pojedu sám,páč by mýho Ignáce uhnal:P Tak se kdyžtak tady ozvěte nebo se sejdem až tam.Mějte se:papa

Cau, jeste pojede mozna Janca, ta mi da zitra vedet, tak se nejak domluvime. Kdybych sem uz nenapsal, tak se mi v sobotu ozvi na tel. (mas ho v SZ). S Jancou pojedu pomalu, nejsem svine abych ujel... stejne tak nemam problem pokud pojedem jen my 2 (nase 2 auta).

Jinak ja jsem pro bowling, budou se mnou 2 kamosi. Dana uz vlastne, Tommy, znas, byl se mnou na prigl srazu a sedel vedle tebe. Jinak zustavame do nedele!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: f3Rd@

Původně zaslal: Zdeny

Ahojte Brňáci,pojedem nějak společně?Jestli bych jel jen já a f3Rd@,tak to spíš pojedu sám,páč by mýho Ignáce uhnal:P Tak se kdyžtak tady ozvěte nebo se sejdem až tam.Mějte se:papa

Cau, jeste pojede mozna Janca, ta mi da zitra vedet, tak se nejak domluvime. Kdybych sem uz nenapsal, tak se mi v sobotu ozvi na tel. (mas ho v SZ). S Jancou pojedu pomalu, nejsem svine abych ujel... stejne tak nemam problem pokud pojedem jen my 2 (nase 2 auta).

Jinak ja jsem pro bowling, budou se mnou 2 kamosi. Dana uz vlastne, Tommy, znas, byl se mnou na prigl srazu a sedel vedle tebe. Jinak zustavame do nedele!

Ok,na sobotu se domluvíme,ještě se ozvu...:superNa kolik to předběžně vydíš?Ve 13h.na benzině jaks psal výš?Měj se:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...