Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

AKO JE TO TEDA S TEMPOMATOM


matony

Recommended Posts

Původně zaslal: kadaver

caf.

display na 406 neukazuje tieto veci. Posledny model ukaze hlasku o akticvacii. :)

Původně zaslal: kuboSE

halo halo to naozaj nikto neporadi ku mojej predchadzajucej otazke?:myslim

a ako zistim aku rychlost som si nastavil??? to trochu pani v peugeote nedomysleli alebo ano?:myslim:myslim:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: komisar

Původně zaslal: OK406

Stalmik: já bych navrhoval návštěvu u nás v Týně a koukli by jsme se na to s Komisar+Ladman(pokud by přijel) popř. i Mareš (pokud by přijel). ;););):mrk

Oldo vem že má naftu a já do nafty nemíním rejpat,jednak bych musel najít schéma a další co se k tomu týče.A momentálně nemám tolik času jak předtím.Nedostal jsem se ani ke svému mazlu;)

Ale Stalmik má 406 1.8i 16V.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak chlapy nic z toho srazu nebude.. Před dvěma hodinama jsem přišel o řidičák. Jízda pod vlivem alkoholu.. nadýcháno 0,6 promile.. Sice nechápu jak sem tohle po pěti hodinách mohl nadýchat ale stalo se.. Momentálně čekám na verdikt co mi napaří.. Takže Peugeotům zdar a já toho svýho brouška nádhernýho budu leštit asi docela dlouho v garáži.. Jinak v sekci pokec zakládám pokec jestli mi někdo neporadí co bych měl teď udělat.. Tak budu rád za každej příspěvek.. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To si snad budes tu cvilku pamatat. :) Ved ked ides po dialnici tak 130, ked mimo tak 90 a v meste to pouzivat asi velmi nebudes. Nie? :D Po vypnuti motora sa Ti pamat tempomatu vymaze. :papa

Původně zaslal: kuboSE

Původně zaslal: kadaver

caf.

display na 406 neukazuje tieto veci. Posledny model ukaze hlasku o akticvacii. :)

Původně zaslal: kuboSE

halo halo to naozaj nikto neporadi ku mojej predchadzajucej otazke?:myslim

a ako zistim aku rychlost som si nastavil??? to trochu pani v peugeote nedomysleli alebo ano?:myslim:myslim:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kadaver

To si snad budes tu cvilku pamatat. :) Ved ked ides po dialnici tak 130, ked mimo tak 90 a v meste to pouzivat asi velmi nebudes. Nie? :D Po vypnuti motora sa Ti pamat tempomatu vymaze. :papa

Původně zaslal: kuboSE

Původně zaslal: kadaver

caf.

display na 406 neukazuje tieto veci. Posledny model ukaze hlasku o akticvacii. :)

Původně zaslal: kuboSE

halo halo to naozaj nikto neporadi ku mojej predchadzajucej otazke?:myslim

a ako zistim aku rychlost som si nastavil??? to trochu pani v peugeote nedomysleli alebo ano?:myslim:myslim:myslim

no dik za info a ty mas novy tempomat tu plochu placku packu??? alebo este len tu tycku??? pozeram ze mas r.2001 a tie ploche sa davali az od 2002 :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to OK 406: Každým rokem začátkem prosince jsem na víkend v ČB :aut

Jinak se chystám prostudovat el.schéma a pakliže to půjde,jdu do toho :myslim ( nevidím důvod,proč by to nešlo,když v servisní knížce k mému mazlu je popsána možnost tempomatu - snad se nemýlím :D )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Miku

to OK 406: Každým rokem začátkem prosince jsem na víkend v ČB :aut

Jinak se chystám prostudovat el.schéma a pakliže to půjde,jdu do toho :myslim ( nevidím důvod,proč by to nešlo,když v servisní knížce k mému mazlu je popsána možnost tempomatu - snad se nemýlím :D )

Ale v prosinci je už zima a to se nedá být venku a nebo v garáži. V létě nemůžeš?? Taky si myslím, že tempomat by šel i do našich typů. Dokonce tam i něco mám na to připravené, pokud se nemýlím. Koukali jsme na to s Komisar.

[upravil dne 11/5/07 OK406]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: OK406

Původně zaslal: Miku

to OK 406: Každým rokem začátkem prosince jsem na víkend v ČB :aut

Jinak se chystám prostudovat el.schéma a pakliže to půjde,jdu do toho :myslim ( nevidím důvod,proč by to nešlo,když v servisní knížce k mému mazlu je popsána možnost tempomatu - snad se nemýlím :D )

Ale v prosinci je už zima a to se nedá být venku a nebo v garáži. V létě nemůžeš?? Taky si myslím, že tempomat by šel i do našich typů. Dokonce tam i něco mám na to připravené, pokud se nemýlím. Koukali jsme na to s Komisar.

[upravil dne 11/5/07 OK406]

Koncem léta se do toho taky pustim to už snad budu mít papíry :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: WiZiPoK

Tak presne umisteni tech konektoru na svetla jsou pod BSI.

Nestaci otevrit skrinku pro pojistky, ale treba sundat i to cerno-sede tapacirung pod skrinkou - nad pedaly.

viz nasleduji foto:

Děkuji, tak už se světla automaticky rozsvěcují :super.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím tak jsem udělal pár fotek ohledně možnosti aktivovat tempomat.... Zdá se že komplet přípravu tam mám včetně spinačů (na brzdovém pedálu jsou dva - červený a bílý na spojce jeden hnědý) a kabeláže. Chybí něco ještě? Takže aktivovat v BSI a koupit páčku... Jen nevím jestli zde někdo řešil udělání otvoru pro páčku tempomatu pod směrovkama a její upevnění!? :myslim:roker

foto002.jpg

foto003.jpg

foto008.jpg

[upravil dne 15.5.07 kajvet]

[upravil dne 15.5.07 kajvet]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: komisar

Původně zaslal: kajvet

Zdravím tak jsem udělal pár fotek ohledně možnosti aktivovat tempomat.... Zdá se že komplet přípravu tam mám včetně spinačů (na brzdovém pedálu jsou dva - červený a bílý na spojce jeden hnědý) a kabeláže. Chybí něco ještě? Takže aktivovat v BSI a koupit páčku... Jen nevím jestli zde někdo řešil udělání otvoru pro páčku tempomatu pod směrovkama a její upevnění!?

[upravil dne 15.5.07 kajvet]

pokud sundáš spodní kryt pod volantem tak je z vnitřní strany vidět obrys ten vyřízneš a máš otvor pro tempomat já dělal díru na druhé straně pro páčku rádia:papa

k tobě chybí páčka +aktivace+tempomat

[upravil dne 15.5.2007 komisar]

k tobě chybí páčka +aktivace+tempomat - tempomat?

nemá být ta rovnice takto? páčka+aktivace= funkční tempomat ? :mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: komisar

mrkni a vidíš,dle mého aktivace + páčka nic neřeší jako je ovládání rádia páčkou musíš míti rádio.Ale jak jsem psal zatím jsem se o tempomat nestaral

http://www.9000.cz/zbozi/200-tempomat-elektronicky

rozumím, ale proč jsou tam od výroby na pedálech spojky a brzdy spinače,natažené kabely a zásuvka pro připojení páčky tempomatu.

Palubní PC jsem taky dodělával pouze vytvořením přepínacího tlačítka a povolením v BSI.

Takže abych zbytečně neutrácel tak si někde půjčit páčku tempomatu aktivovat v BSI a zkusit jestli to funguje, když ano pak to dodělat napevno:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Caf.

Na HDi staci uz len packa tempomatu + aktivacia v BSI. Montaz packy je jednoducha, staci mat trosku sikovne ruky a dobre nastroje. :)

Ja som si tiez takto poriesil tempomat. Kukni vlakno spat.

D.D.

:papa

Původně zaslal: kajvet

Původně zaslal: komisar

mrkni a vidíš,dle mého aktivace + páčka nic neřeší jako je ovládání rádia páčkou musíš míti rádio.Ale jak jsem psal zatím jsem se o tempomat nestaral

http://www.9000.cz/zbozi/200-tempomat-elektronicky

rozumím, ale proč jsou tam od výroby na pedálech spojky a brzdy spinače,natažené kabely a zásuvka pro připojení páčky tempomatu.

Palubní PC jsem taky dodělával pouze vytvořením přepínacího tlačítka a povolením v BSI.

Takže abych zbytečně neutrácel tak si někde půjčit páčku tempomatu aktivovat v BSI a zkusit jestli to funguje, když ano pak to dodělat napevno:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...