Jump to content

KN filtr!!!!


merkurek
 Share

Recommended Posts

A na jaky to chces auto? Chces dat celej kit nebo jenom vlozku? Jestli mas ladenej vejfuk, tak budes mit urcite lepsi zvuk. Auto bude lip dejchat (to moje lip tahne ve vysokejch otackach) a trochu se ti snizi spotreba.

Link to comment
Share on other sites

Nemám sice kit,ale jen vložku Green,což je podle mého názoru obdoba KN (prest.značka=vyšší cena),ale v kombinaci se sportovními svíčkami ti to pár koníků udělá.Ale myslím,že doslova pár.Motor může samo líp dýchat,takže se ti to projeví hlavně tím,že bude ochotněji akcelerovat.

Link to comment
Share on other sites

Z vlastní zkušenosti ti povim, že filtřík ti sám o sobě nedá "SKORO" nic. Musel bys to udělat komplet KIT + by to chtělo udělat komplet výfuk (laděné svody + koncovej), ale i tak to není na honění výkonu to nejlepší!! Spíše takovej koníček či dolaďování!! ...U sportovní filtru jde především o to, že se autíčku lépe dýcha!! Když chceš aby to bylo znát rapidnějc musel by sis pořídit závodní filtr (což známe najít misto v motoru a překopat saní!!) Ale takovej filtřík stojí i 10.000kč!!! Zato když protůruješ auto zní to jako TURBO!

....opravdu málo se ti změní výkon na papíře!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Kluci ja rok jezdil jen s vložkou a teď tam dal celej kit. Sakra to zvuk!!! Radosti jsem jezdil hodinu po okolnich vesnicich za Prahou. Jeste jsem mel nalepeny startovni cisla z vikendoveho slalomu, takze si lidi asi mysleli svoje... Hlavne to taky jede mnohem lip nahore. Od 4tis to zacina a od 6 do omezovace 7250 je to brutal. Ted už čekám jen na Supersprinta pro sk. N, střední díl bez katu ani rezonátoru a to už si asi rovnou budu sebou vozit v lékárničce špunty do uší. :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Vetsinou plati:

vlozka = cca 1% hp navic

kit sani = 3-5% hp navic, lepsi zvuk (se sport. laufem jeste znasobeny)

forced-air kit sani = cca 7-10% hp navic, ale cena cca 9 litru

Doporucuju normalni kit sani a poradne si vyhrat s nasavanim studenyho vzduchu zvenku (celej kit k masce nebo roury ke kitu od masky, vdech na kapote atd.), pripadne jeste vydechama motoru aby odvadely teplo.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...