Jump to content
Sign in to follow this  
merkurek

KN filtr!!!!

Recommended Posts

Guest JR

A na jaky to chces auto? Chces dat celej kit nebo jenom vlozku? Jestli mas ladenej vejfuk, tak budes mit urcite lepsi zvuk. Auto bude lip dejchat (to moje lip tahne ve vysokejch otackach) a trochu se ti snizi spotreba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemám sice kit,ale jen vložku Green,což je podle mého názoru obdoba KN (prest.značka=vyšší cena),ale v kombinaci se sportovními svíčkami ti to pár koníků udělá.Ale myslím,že doslova pár.Motor může samo líp dýchat,takže se ti to projeví hlavně tím,že bude ochotněji akcelerovat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z vlastní zkušenosti ti povim, že filtřík ti sám o sobě nedá "SKORO" nic. Musel bys to udělat komplet KIT + by to chtělo udělat komplet výfuk (laděné svody + koncovej), ale i tak to není na honění výkonu to nejlepší!! Spíše takovej koníček či dolaďování!! ...U sportovní filtru jde především o to, že se autíčku lépe dýcha!! Když chceš aby to bylo znát rapidnějc musel by sis pořídit závodní filtr (což známe najít misto v motoru a překopat saní!!) Ale takovej filtřík stojí i 10.000kč!!! Zato když protůruješ auto zní to jako TURBO!

....opravdu málo se ti změní výkon na papíře!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kluci ja rok jezdil jen s vložkou a teď tam dal celej kit. Sakra to zvuk!!! Radosti jsem jezdil hodinu po okolnich vesnicich za Prahou. Jeste jsem mel nalepeny startovni cisla z vikendoveho slalomu, takze si lidi asi mysleli svoje... Hlavne to taky jede mnohem lip nahore. Od 4tis to zacina a od 6 do omezovace 7250 je to brutal. Ted už čekám jen na Supersprinta pro sk. N, střední díl bez katu ani rezonátoru a to už si asi rovnou budu sebou vozit v lékárničce špunty do uší. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vetsinou plati:

vlozka = cca 1% hp navic

kit sani = 3-5% hp navic, lepsi zvuk (se sport. laufem jeste znasobeny)

forced-air kit sani = cca 7-10% hp navic, ale cena cca 9 litru

Doporucuju normalni kit sani a poradne si vyhrat s nasavanim studenyho vzduchu zvenku (celej kit k masce nebo roury ke kitu od masky, vdech na kapote atd.), pripadne jeste vydechama motoru aby odvadely teplo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×