Přejít na obsah

pikaso

Uživatel
 • Počet příspěvků

  9
 • Registrace

 • Poslední návštěva

  Nikdy

O uživateli pikaso

 • ID člena 45
 • Hodnost
  Nováček
 1. Když jsem koukal na naše vozy,tak jsem získal dojem,že peugeot vyráběl kvalitněji dříve než teď,viz.reakce spokojených uživatelů P306
 2. pikaso

  2004 v ČR

  JednoznaÄ?nÄ› pozitivnĂ­ zpráva nejen pro fanoušky,ale i pro Petáka.Kdo fandil v minulosti Ĺ tolfovi ,vĂ­ o Ä?em tento vĹŻz je.Slabší WRC mÄ›li od jeho dechu zamlĹľenĂ˝ zadnĂ­ skla!
 3. pikaso

  klakson

  Dotaz na někoho,kdo má sportovní volant se středovým klaksonem.Nemůžu vymáknout jeho připojení,tak aby se při otáčení nenavíjel na tyč.Časem se kabel v místě tyč-kloub přerve a mám vystaráno.Nemáte někdo nějakou zkušenost?
 4. pikaso

  Kresta a Peugeot 206 WRC

  No,škoda vyhraje MS snad až přejde na menší,kompaktnější vůz.Podle zpráv Škoda motosport to má být snad příští rok Fabie WRC.A podle standartně kvalitního seriového podvozku i Fabie WRC bude o něčem jiném.Protože současná Ochcávka je přeci jen velký taxík,jak ostatně podvrdil Ericson v jednom rozhovoru.
 5. Stala se mi radikální chyba,že jsem promeškal ohlédnutí za letošní sezónou rally 2002 na ČT ,proto zoufale prosím všechny fandy rally,kteří cca.45 min.pořad nahrávali,zda by se nedalo dohodnout na zapůjčení nebo zkopírování nahrávky.Najde se někdo? pikaso@tiscali.cz
 6. pikaso

  KN filtr!!!!

  Nemám sice kit,ale jen vložku Green,což je podle mého názoru obdoba KN (prest.značka=vyšší cena),ale v kombinaci se sportovními svíčkami ti to pár koníků udělá.Ale myslím,že doslova pár.Motor může samo líp dýchat,takže se ti to projeví hlavně tím,že bude ochotněji akcelerovat.
 7. pikaso

  Krumlov

  Jak jste byli nadšený ze Štolfi?Nedá mi to,abych opět nevyzdvih výkon jeho i jeho maxíka.To co předvádí letos(a nejen letos),je opravdu famózní.WRC musejí mít zamlžený zadní okna od dechu jeho dvojkolky.
 8. pikaso

  úprava motoru

  Dokázal by mě někdo z fandů do tuningu poradit kontakt na solidní firmu,zabývající se úpravou motoru(převrtání,ostřejší vačka) nebo popř.vlastní zkušenosti s takovými úpavami,cenové rozmezí atd.?Snažím se o zvelebení P 306 1.8.Dík
×