Vvitty Odesláno 4. červen 2007 Odesláno 4. červen 2007 2aka: no by me zajimalo, jak tam jako hodlas jet letos... zatim jsi dobry adept na tu lod :mrk Citovat
aka Odesláno 4. červen 2007 Odesláno 4. červen 2007 tak to si ale muzu dat cokoladu doma a nikam nejet!!! Citovat
janča205 Odesláno 4. červen 2007 Odesláno 4. červen 2007 hodně lidí bys tím zklamal kdybys nedojela.Bez tebe si nedokážu představit žádnej sraz! Citovat
aka Odesláno 4. červen 2007 Odesláno 4. červen 2007 tyyy jo, to uz ej ze me takovej inventar, jo? Citovat
janča205 Odesláno 4. červen 2007 Odesláno 4. červen 2007 Nemyslím tím inventář,ale už si nedokážu představit sraz bez tebe.Vždyť to je jediný místo kde se vidíme! Citovat
tomyka Odesláno 4. červen 2007 Autor Odesláno 4. červen 2007 Původně zaslal: janča205 Nemyslím tím inventář,ale už si nedokážu představit sraz bez tebe.Vždyť to je jediný místo kde se vidíme! so mnou to je tak isto Citovat
janča205 Odesláno 4. červen 2007 Odesláno 4. červen 2007 To si piš.Na Slovensko bych jen tak nejela:D Citovat
Guest ZILA Odesláno 4. červen 2007 Odesláno 4. červen 2007 Původně zaslal: tomyka Původně zaslal: janča205 Nemyslím tím inventář,ale už si nedokážu představit sraz bez tebe.Vždyť to je jediný místo kde se vidíme! so mnou to je tak isto ????? aky inventar ty ????? Citovat
tomyka Odesláno 5. červen 2007 Autor Odesláno 5. červen 2007 ne inventar zrazov , ale ze sa vidime lenna zrazoch. ja som tak akurat inventar fora Citovat
aka Odesláno 5. červen 2007 Odesláno 5. červen 2007 to bys tu musel napsat jeste hrozne moc veci abys byl inventar.... Citovat
Bohouš Odesláno 5. červen 2007 Odesláno 5. červen 2007 Původně zaslal: aka to bys tu musel napsat jeste hrozne moc veci abys byl inventar.... no ty se už k tomu pomalu, ale jistě blížíš..... Citovat
Medvěd Odesláno 5. červen 2007 Odesláno 5. červen 2007 Původně zaslal: aka to bys tu musel napsat jeste hrozne moc veci abys byl inventar.... Momentálně souboj Tomyka versus Aka cca 1800 příspěvků Aka+ Citovat
aka Odesláno 5. červen 2007 Odesláno 5. červen 2007 jo, uz budu inventar i zive i forove:D:Da pak uz se me nikdy nikdo nezbavi inventarni cislo mam hezke Citovat
OK406 Odesláno 5. červen 2007 Odesláno 5. červen 2007 Přes léto to aka dožene:myslim:myslim:myslim:myslim:D:D:D:D Citovat
aka Odesláno 5. červen 2007 Odesláno 5. červen 2007 za sve inventarni cislo bych brala ID a to mam 1013 a to se mi libi, na Tebe tomyko sice nemam, ale stejne tu strasim dost dlouho(sem jedna z ty trosky exotu, co jela nejdriv na sraz a az pak se tu upsala - s asi ctvrtletnim zpozdenim kdy sem to tu jen kontrolovala:) ) Citovat
tomyka Odesláno 5. červen 2007 Autor Odesláno 5. červen 2007 aka : si fajn holka len to nehovor nikomu, este by ti uverili Citovat
Vvitty Odesláno 6. červen 2007 Odesláno 6. červen 2007 tomyko to dozenes, ja sem skoro nepisu a stejne mam 3400 prispevku ) Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.