Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

25. pražský minisraz DŽBÁN - 4.1.2007


Recommended Posts

Původně zaslal: aka

ja bych rekla ze oslavujes prichod na svet, vznik probeh uz nakou dobu predtim, ne?

Dalo by se to nazvat též zrození, či zjevení. ;)

Jinak máš pravdu - jako obvykle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Medvěd + Netopka: On NEON zase neni takovej trouba a slepota ... já samo vim, kde to je ... To měl bejt jakože JOKE, protože Vendulka napsala, že mám 2000 příspěvků a já měl 2002 ... no, tak se mi holt moc nepoved, no ... :nevim:D:D

Bohouš: já měl ale (narozdíl od tebe) plnou ... :P:nevim a ta taky něco váží ... :super ikdyž jsme byly ve svý podstatě stejná kubatura, tak jsme měli přeci jen rozdíl ve výkonu nějakých 57kw (108/51 - bůhví, kolik maj ty naše stařešiny teda teď) a to by Ti nemělo vadit, ani kdybys vezl slona ... ale já se tim jentak bavim (viz. BMW 750i a Porsche911, kdyz jsme jeli z kladna ... :D:D:D)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Neon

Bohouš: já měl ale (narozdíl od tebe) plnou ... :P:nevim a ta taky něco váží ... :super ikdyž jsme byly ve svý podstatě stejná kubatura, tak jsme měli přeci jen rozdíl ve výkonu nějakých 57kw (108/51 - bůhví, kolik maj ty naše stařešiny teda teď) a to by Ti nemělo vadit, ani kdybys vezl slona ... ale já se tim jentak bavim (viz. BMW 750i a Porsche911, kdyz jsme jeli z kladna ... :D:D:D)

ale to Porsche jsme skoro dali........;):roker:roker:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...