Jump to content
Sign in to follow this  
bohous006

alu na 406

Recommended Posts

zdravim na teto pohodove strance,potreboval bych vedet,jakou velikos alu kol muzu dat na 406,podle tp jsou tam r15j6 s pneu 195.65r15,abych zachoval prumer tak uvazuji o r16j7 s pneu 195.55r16 nebo r17j7 s pneu 195.50r17.mate s tim nekdo zkusenosti? s tema seriovkama to neni ono,protoze kola delaj auto,zatim mi nejak moc nikdo neporadil a zadneho znameho s 406 nemam

tak dik koukal jsem na ty odkazy a fakt dobry! jen se porad stale bojim,ze mi nikdo nezaruci to,ze tam ty kola fakt budou pasovat,co myslite neni to moc tech j7? stema 205,55 to kolo zas bude o neco vetsi,na vectre sem alu mel,ale s tim uz sem to koupil a v pohode,jen tam byla 10km odchylka v tachometru

dik moc,konecne rada od nekoho kdo to ma odzkouseny,na vectre,co sem mel predtim byly 205.55r15 a ty skrtaly o lemy,pak sem tam dal 195,50 r15 a bez problemu.kdyztak kdyby si mel nake foto upraveneho pazouta,nebo nejake odkazy,budu rad

Mám takovej dotázek. Šli by dát origo liťáky z 406 na 306 bez úprav. Má někdo zkušenosti. :myslim

[upravil dne 30/12/06 Dave_k]

urcite jo....ja mel origo z 307 na svoji 406, jde jen o to ET, bude je budes mit utopeny, pak podlozky nebo je budes mit vic ven, pak jde o to o kolik...ale jinak to urcite jde, neni v tom problem...

jinak sam mam ted 7x16,et15 a vse ok...mel sem 6,5x16,et31 a to bylo taktak, byly moc utopeny....