pokorný306 Odesláno 17. prosinec 2006 Odesláno 17. prosinec 2006 ahoj nevi nekdo kde sehnat nejake nastavce pod narazniky?predni ,zadni 306 ? Citovat
Medion Odesláno 18. prosinec 2006 Odesláno 18. prosinec 2006 všude na netu např.: http://peugeot.autodoplnky.cz/ akorát přídou na stejný prachy jako celej nárazník [upravil dne 18.12.06 Medion] Citovat
seys Odesláno 18. prosinec 2006 Odesláno 18. prosinec 2006 http://www.rs-tuning.cz dělají i na 306. momentálně ale na webu ještě fotky nemají. na dotaz Ti určitě zašlou nabídku Citovat
schade Odesláno 18. prosinec 2006 Odesláno 18. prosinec 2006 ja bych spis vzal od nekoho starsi nebo seriovku ja muj rosekal.mam 96 s hranatejma mlhovkama Citovat
pokorný306 Odesláno 19. prosinec 2006 Autor Odesláno 19. prosinec 2006 no trosku drahý nastavce pod narazniky ne??za tyhle penize me vyjde novy celý naraznik Citovat
f3Rd@ Odesláno 21. prosinec 2006 Odesláno 21. prosinec 2006 2 seys: a na 406 by se nenasel??? Citovat
vector Odesláno 21. prosinec 2006 Odesláno 21. prosinec 2006 Původně zaslal: seys cena 2900 za kus Neni to náhodou laminát, nebo plast bez výstuhy, co opadá při prvnim ťuknutí... kdyžý už je to teda hnusný,,, Citovat
Medion Odesláno 21. prosinec 2006 Odesláno 21. prosinec 2006 No ty nárazníky co sou na obrázkách vejš má skoro každej a proto bych si je na auto nedal i kdyby stály litr. Citovat
pokorný306 Odesláno 21. prosinec 2006 Autor Odesláno 21. prosinec 2006 no to ja taky teda ne tak prave shanim jen ty nastavce ale ,,kvasky,, ma pekny nastavce pod spoilerama.. Citovat
orgacek Odesláno 21. prosinec 2006 Odesláno 21. prosinec 2006 To sou jediny narazniky co jsem videl na netu, nelibi se mi Citovat
seys Odesláno 21. prosinec 2006 Odesláno 21. prosinec 2006 tak ono taky když si člověk sníží auti,tak musí dávat bacha aby neškrkal o zem :-)) Citovat
seys Odesláno 21. prosinec 2006 Odesláno 21. prosinec 2006 Původně zaslal: f3Rd@ 2 seys: a na 406 by se nenasel??? Citovat
olda Odesláno 22. prosinec 2006 Odesláno 22. prosinec 2006 Tady je jeden docela slušnej,ale na výběr toho moc neni:( Citovat
Kvasky Odesláno 22. prosinec 2006 Odesláno 22. prosinec 2006 Původně zaslal: olda Tady je jeden docela slušnej,ale na výběr toho moc neni:( Tak to se mi nelíbí... Me se nejvíc líbí trochu upravenej original. Citovat
f3Rd@ Odesláno 22. prosinec 2006 Odesláno 22. prosinec 2006 Původně zaslal: olda Tady je jeden docela slušnej,ale na výběr toho moc neni:( To vypada podobne jak ty co se davaji na felici. Citovat
Béďa Odesláno 22. prosinec 2006 Odesláno 22. prosinec 2006 Původně zaslal: olda Tady je jeden docela slušnej,ale na výběr toho moc neni:( podle me to vypada jak upravenej klasickej naraznik na novy model 97-00... ale stejnak se mi to nelibi, nejhezci je podle me na novej model kulate mlhy a na ten starsi co ma Kvasky... Citovat
Kvasky Odesláno 23. prosinec 2006 Odesláno 23. prosinec 2006 Původně zaslal: Béďa Původně zaslal: olda Tady je jeden docela slušnej,ale na výběr toho moc neni:( podle me to vypada jak upravenej klasickej naraznik na novy model 97-00... ale stejnak se mi to nelibi, nejhezci je podle me na novej model kulate mlhy a na ten starsi co ma Kvasky... Přesně moje řeč :D Citovat
olda Odesláno 23. prosinec 2006 Odesláno 23. prosinec 2006 Taky jsem chtěl nějaký pěkný pořídit,ale originál je stejně nejhezčí,na 306ce se toho moc vytůnit nedá,to auto už je krásný z fabriky,tuning bývá spíš na škodu:grr Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.