Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Tak mám P605


Radek Hurvajz

Recommended Posts

no, tak kazdych 14 dni to steteckem neometam....oni jsou dost velky ze to jde hadrem, i kdyz je pravda ze na spary, nebo spatne pristupna mista mam skutecne maly stetecek.... ja to ometo jednou za dva mesice, kdyz mam nahodou cas, nebo kdyz fotim jinak e A pekne me to stve :bojim

skutecne potrebuju tu vitrinu

BTW, Radku, kolik za jednoho belouse?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marlin

no, tak kazdych 14 dni to steteckem neometam....oni jsou dost velky ze to jde hadrem, i kdyz je pravda ze na spary, nebo spatne pristupna mista mam skutecne maly stetecek.... ja to ometo jednou za dva mesice, kdyz mam nahodou cas, nebo kdyz fotim jinak e A pekne me to stve :bojim

skutecne potrebuju tu vitrinu

BTW, Radku, kolik za jednoho belouse?

To ho fakt chceš?? jsou hrozný, zadarmo drahý.:D:D Ani poštovny by za to nestálo:o

[upravil dne 3/12/06 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marlin

takze kdyz si vezmu vsechny tri platis postovne a balne :aut

a jeste bych teda k momu potom mohl dostat nejake penize....:D

Né, já ti pošlu dva, protože jeden je pomatlanej nějakym fixem, a ty cvakneš jen poštovný a máš dva v jednom zadarmo:D:D:D:D:D Jo a interier si vyčistíš taky sám:P:D:D:D

[upravil dne 3/12/06 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marlin

:D:D pomatlanyho neci... a postovny bych nevidel zas tak hrozne..... kdyz to posta neznici muzes to dat do obyc obalky s relaxacni folii, zaplatit 9kc znamku a mas to :D a dva za cenu jednoho hmmmm :mrk

No známka 9kč obálka tak 15kč to sakra prodělám, to pošlu radši ze skály to přijde na míň:D:D:D:D:D:D. Musíš počkat až se někde potkáme, budu je nosit pořád v kapse
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marlin

:D:D pomatlanyho neci... a postovny bych nevidel zas tak hrozne..... kdyz to posta neznici muzes to dat do obyc obalky s relaxacni folii, zaplatit 9kc znamku a mas to :D a dva za cenu jednoho hmmmm :mrk

Relaxacni folie? Cerveny trpaslik? :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pata

Původně zaslal: Marlin

:D:D pomatlanyho neci... a postovny bych nevidel zas tak hrozne..... kdyz to posta neznici muzes to dat do obyc obalky s relaxacni folii, zaplatit 9kc znamku a mas to :D a dva za cenu jednoho hmmmm :mrk

Relaxacni folie? Cerveny trpaslik? :D:D:D

To bude asi ta bublinková obálka :myslim Taky jsem v tom pár věcí posílal, jedna (A5) stojí cca 6Kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dundee

Původně zaslal: Pata

Původně zaslal: Marlin

:D:D pomatlanyho neci... a postovny bych nevidel zas tak hrozne..... kdyz to posta neznici muzes to dat do obyc obalky s relaxacni folii, zaplatit 9kc znamku a mas to :D a dva za cenu jednoho hmmmm :mrk

Relaxacni folie? Cerveny trpaslik? :D:D:D

To bude asi ta bublinková obálka :myslim Taky jsem v tom pár věcí posílal, jedna (A5) stojí cca 6Kč.

Jj, ja vim, jak to vypada... :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pata

Relaxacni folie? Cerveny trpaslik? :D:D:D

a jak se to ma jinak jmenovat? :myslim

pro mne to je proste relaxacni folie od Pasika Holdna :D:D

No Radku tak to vidis, 15 korun te nezabije,... kdybys to nosil u sebe, tak s tim muzes spadnout ze skaly a to by byla skoda....

radsi to posli aja ti pak na nejake srazu koupim pivo.... nebo az se srazime :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marlin

Původně zaslal: Pata

Relaxacni folie? Cerveny trpaslik? :D:D:D

a jak se to ma jinak jmenovat? :myslim

pro mne to je proste relaxacni folie od Pasika Holdna :D:D

No Radku tak to vidis, 15 korun te nezabije,... kdybys to nosil u sebe, tak s tim muzes spadnout ze skaly a to by byla skoda....

radsi to posli aja ti pak na nejake srazu koupim pivo.... nebo az se srazime :D

Hele do něčeho to zabalim, a pošlu. Adresu už mám.:D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...