placaak Odesláno 28. listopad 2006 Odesláno 28. listopad 2006 Ahojec, nedávno jsem si koupil Pažoutka 106 a chtěl bych si u něj doma vyměnit převodový olej, nemohl by mi někdo poradit, kde najdu vypouštěcí šroub a kudy olej dolít? nikde jsem nesehnal manuál a pokud by někdo byl tak hodný a na mejlík mirecek.k@centrum.cz mi nějaký manuál nebo jen část týkající se oleje poslal bylo by to fajn. moc díky [upravil dne 28/11/06 placaak] Citovat
Marlin Odesláno 28. listopad 2006 Odesláno 28. listopad 2006 taky potrebuju vymenit olej v prevodovce.... vypousteci sroub by mel byt nekde dole.... to nevim jiste, ale plnici sroub je na leve strane prevodovky, v jeji horni casti.... jako od leveho kola. Citovat
*jose_106* Odesláno 29. listopad 2006 Odesláno 29. listopad 2006 to placaak a marlin: mate v mailu Citovat
*jose_106* Odesláno 29. listopad 2006 Odesláno 29. listopad 2006 Původně zaslal: placaak Ahojec, nedávno jsem si koupil Pažoutka 106 a chtěl bych si u něj doma vyměnit převodový olej, nemohl by mi někdo poradit, kde najdu vypouštěcí šroub a kudy olej dolít? nikde jsem nesehnal manuál a pokud by někdo byl tak hodný a na mejlík mirecek.k@centrum.cz mi nějaký manuál nebo jen část týkající se oleje poslal bylo by to fajn. moc díky [upravil dne 28/11/06 placaak] ted vidím, že máš diesel, ale mělo by to být stejné... Citovat
Ivouš Odesláno 21. duben 2009 Odesláno 21. duben 2009 čau mám v plánu si vyměnit převodový olej.Můžete mi poradit značku atd. který je dobrý podle vašich zkušeností.Od koupi auta jsem to ještě navyměňoval dík. typ 106 , 1,0, výroba červen 1996. Citovat
*jose_106* Odesláno 25. duben 2009 Odesláno 25. duben 2009 Total Transmission BV 75W80 2 litry Citovat
Ladis8 Odesláno 18. květen 2009 Odesláno 18. květen 2009 jose_106 Nemohl bych taky poprosit nějakej ten návod nebo co si jim to poslal?? pořídil sem novou 106 a chtěl bych jí dopřát komplet nový náplně včetně oleje v převodovce mám 1,0 33kw předem moooc děkuju. muj mail: stareklada@seznam.cz Citovat
zdenda.novotny Odesláno 19. květen 2009 Odesláno 19. květen 2009 Zkus kouknout sem, třeba ti to pomuže.... Citovat
michal4051 Odesláno 12. listopad 2014 Odesláno 12. listopad 2014 ahoj.kudy se u 106 vypouští olej a dolívá ? Já sem slyšel že se dolívá kontrolnim šroubem a vypouští se tim že se musí vytáhnout poloosa Citovat
Namor74 Odesláno 12. listopad 2014 Odesláno 12. listopad 2014 ahoj.kudy se u 106 vypouští olej a dolívá ? Já sem slyšel že se dolívá kontrolnim šroubem a vypouští se tim že se musí vytáhnout poloosa http://www.peugeot-club.com/topic/97763-motorovy-olej-do-p106-10-benziný-olej-do-p106-10-benzín/?p=1623975 Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.