Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Předvánoční Džbán 16.12 STROMEČEK, CUKROVÍ, DÁRKY


Neon

Recommended Posts

Původně zaslal: Bohouš

A že ti ten víkenďák vždycky napráská při slalomu - to asi nebudeš moc dobrý řidič, když jezdíš každý den.....:mrk:mrk:D:D:D:aut:aut

Wow ... ale vo tom to neni ... samozřejmě, že z části jo, ale slalom je taky hodně o tom, jak moc si chceš ničit auto ... tlumiče, čepy, gomy atd... :aut:aut:aut:aut což ty jako weekenˇˇdák zase tolik nepotřebuješ ... :D

A slalom mě netrápí od Kostelce ... šak víme ... :P:P:D:D

A netvrdim, že jsem dobrej řidič ... to bych si nedovolil ... :nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vvitty

no pri stylu, jakym nejake cune v bile 405 jelo na krizovatkach se ani nedivim, ze Vam ujel :)))

Něco, o čem bych nevěděl ... ???:myslim Něco mi snad uniklo?:o:D

Jinak já na naše kamarády \"horaly\" poctivě čekal po každý světelný křižovajdě ... :aut:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Neon

Původně zaslal: Vvitty

no pri stylu, jakym nejake cune v bile 405 jelo na krizovatkach se ani nedivim, ze Vam ujel :)))

Něco, o čem bych nevěděl ... ???:myslim Něco mi snad uniklo?:o:D

Jinak já na naše kamarády \"horaly\" poctivě čekal po každý světelný křižovajdě ... :aut:aut

no jeste aby ne, kdyz tam na kazdy skocila cervena :D

btw, vsimnuli jste si tech divnych pohledu posadky jisteho cerveneho priblizovadla? uz na evropske koukali vsichni po nas jak kdyby nevideli plysoveho lva... a cestou k tunelu se udiv jeste zvysoval :)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vvitty

no jeste aby ne, kdyz tam na kazdy skocila cervena :D

btw, vsimnuli jste si tech divnych pohledu posadky jisteho cerveneho priblizovadla? uz na evropske koukali vsichni po nas jak kdyby nevideli plysoveho lva... a cestou k tunelu se udiv jeste zvysoval :)))

spousta bodu plus, ze si z toho zadniho sedadla, kam tak neslusne zirali vybral lva jako duvod.:D:D:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Malá rada pro odjezdy ze Džbánu:

Pánové závodníci, když se Vám povede najet na Evropskou, stejně první semtamfór pod Červeňákem zelenej nečapnete. Když tam uvidíte červenou, v pohodě zastavte a pak, až se rozsvítí zelená, jeďte konstantní tachometrovou rychlostí těsně pod 60 km/h - a dojedete PLYNULE až na kulaťák

(My, co si raději počkáme až John, Neon, Vector, Bohouš a spol. zmizí v prachu tak jezdíme a VYCHÁZÍ NÁM TO!!!!!)

[upravil dne 27/12/2006 Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vvitty

no pri stylu, jakym nejake cune v bile 405 jelo na krizovatkach se ani nedivim, ze Vam ujel :)))

jelo se sice rychlejc, ale problém byl spíš v tom že na červenou už se mi fak nechtělo jet a pak se mi tam nacpali nějaké fóbie a bylo vylovíno, ale musím říci že Neon zjistil že mu nějaké auto chybí a vrátil se pro nás:potlesk

ale stějně nechápu kudy nás to vlastně Neon přes tu prahu táhnul:aut nějaké divné uličky a jednosměrky:myslim, já bych jel normálně tunelem kolem Hiltonu a florence a pak už jen rovně na kolín....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

rozsvítí zelená, jeďte konstantní tachometrovou rychlostí těsně pod 60 km/h - a dojedete PLYNULE až na kulaťák

oni uz to zmenili? kdyz jsem jezdil v noci od letiste, bylo to serizeny na cca 70 km/h, ale zato se dalo dojet od sjezdu z okruhu na letnou za 15 minut a bez zastaveni :)

60 bylo uz na nektere malo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...