Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

vrakoviště Soběslav??


Ferry

Recommended Posts

to Komisař: Tak jsem jel přes Soběslav a tam, jak jsem ti psal, že je to u toho komína, tak tam to NENÍ!!! Je to, když po jedeš z Č.B., tak na začátku Soběslavi, po pravé straně je STK, (prodejna Renaltu)tak tam to má být. Já jsem tam nebyl, proto že jsem jel (vezl jsem se) s kamarády a bylo na spěch. U toho komína jsem byl a tam mě poslali právě na toto vrakoviště, kde je Peugeot. Pokud tam pojedeš, tak dej vědět, co tam mají a jaké jsou ceny atd. Zatím se měj:papa

[upravil dne 21/11/06 OK406]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem jel v pondělí z Č.B. do Tábora přes Soběslav a hned na začátku po pravé straně je mezi jiní mi reklamními tabulemi i modrá tabule Vrakoviště se znaky vozidel a mezi nimi i znak Peugeot. Je to na pravé straně a je i trochu vidět ze silnice. Bohužel jsem tam nezajel. :(:(:(

[upravil dne 27/10/08 OK406]

post-0-14109602747665_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: komisar

Původně zaslal: OK406

Tak jsem jel v pondělí z Č.B. do Tábora přes Soběslav a hned na začátku po pravé straně je mezi jiní mi reklamními tabulemi i modrá tabule Vrakoviště se znaky vozidel a mezi nimi i znak Peugeot. Je to na pravé straně a je i trochu vidět ze silnice. Bohužel jsem tam nezajel. :(:(:(

škody ty jsi nic nezháněl??

Bohužel jsem nejel se svým autem. To nemám ještě spravené. Jinak už bych tam byl a podíval se co tam mají. Tak je to teď na tobě:D:D:D:D:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...