Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

505ka Familiale i pro 9 lidí


Marcel505

Recommended Posts

Původně zaslal: Marcel505

Původně zaslal: Dundee

Původně zaslal: Marcel505

Díky znalče za info, bohužel mě tyto stroje minuly...

Jakejpak já jsem znalec :D Jen jsem Trabiho vlastnil (a ne jednoho) a tudíž jsem se sháněl po různých materiálech, abych byl chytřejší (to se ostatně snažim u každýho auta). Navíc doma typu P50 mě taky minula, a to o cca 25 let :D

No Trabiho už si asi nepořídím...

A náš tatínek po něm tak touží...Původně jsme mu ho chtěli dát letos k narozeninám,včas jsme si to ale rozmysleli,bůh ví,jak by to přijal:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Oliver Riedel

A náš tatínek po něm tak touží...Původně jsme mu ho chtěli dát letos k narozeninám,včas jsme si to ale rozmysleli,bůh ví,jak by to přijal:D

Radši mu to rozmluvte. V případě nehody bych tomu moc nevěřil...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 měsíce později...
  • O 2 týdny později...

Nechci Ti kazit radost, ale podle mě

ZA ODVOZ DRAHÝ

(možná bych koupil jen Ty papíry, ale v Čechách už takhle starý auta jdou přihlásit na veteránský čísla, takže vlastně i Ty papíry jsou víceméně bezcenný)

Zdůrazňuju, že nejsem veteránista, takže tu možná plkám nesmysly, za který mě Ota s Marcelem na Šebetově hoděj´do vody, ale je to můj názor.

Chceš-li hezkou 505ku kombíka, vyraž do Egypta, tam jich je tisíce a v pěkným stavu a s klimou (ale jak by to bylo s dovozem netuším, každopádně si myslím, že by to ale vyšlo levněji než dát do kupy tuhle hrůzu)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: estire

tak tu su nejake foto...

je to v strasnom stave:bojim! ak by ste vedeli o nejakom break-u s dobrou kasnou...

rozmyslam ci sa to vobec oplati, ale ma to normal papiere a tykch je malinko na svete:myslim

co vy na to?

ESTIRE !!!!

Jestli to je otypované jen pro 5 lidí (viz TP a ORV) tak jsou ty doklady naprosto bezcenné! Málo bylo breaků pro 8 lidí, doklady na to by měli cenu...

Původně zaslal: estire

bude sa to dat vyvarit?:myslim

Jak je to napravo u baterky děravé, tak to tak akorát čeká na to, že když se s tím někde veme díra tak se ti hne nosník (né-li že se přerazí). Kdo ví, jak na tom ten nosník je!

Jo a on tam není brzdový válec a posilovač brzd???

A to je automatická převodovka??? Já v tom totiž normální manuální nějak nepoznávám...

Ono to nemá chladič?

Původně zaslal: estire

:nevim

zevraj donho naburala babeta

rozbite svetlo, kde take zohnat?

To zadní světlo jedině na vrakáči, nové jsem ho nikde nesehnal (jen na sedany se dá nové zadní sehnat).

Estire: Tohle auto nemá cenu zachraňovat, to ti říkám takhle rovnou od stolu. Mělo by jedině cenu z toho sundat použitelné díly (dobrá světla, brzdiče, okna apod.), jinak je to do šrotu!

Vem si jen co by s tím bylo práce!

(Třeba: brzdy, nárazníky, ten motor a příp.připojení na automat).

Mrkni na www.mobile.de , kde takové kombíky určitě najdeš a i ten pro 8 lidí!

Jinak v Bratislavě má známý taky takhle starý Peugeoty, chceš-li, pošlu ti na něj kontakt a on by možná o nějakém kombi 505 věděl. Nebo by ti nabídl něco jiného (určitě lepšího než tohle!).

Ja vím, bylo by to pěkné auto, ale vím, co by s tím bylo práce! Strašně moc!

Já bych to vzal jedině zadarmo, bez papírů, kdyby to teda bylo za rohem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozmyslal som nad tym a uz aj ja som dosiel na to, ze sa to neoplati....

A to chalan pytal za auto 5000+5000sk za papiere, no ked sme to boli pozerat tak zacal spustat, tak uvidime. O ten kontakt mam urcite mam zaujem, nakolko ma u nas v Trnave dost ludi 505-ky...

K autu: automat to urcite neni, papiere musim zistit, pamatam si ze to malo 51kW co sa mi zdalo malo. Marcel, ty si uz mal dole motor? Nevies ci bol rozdiel v motoroch zo sedana a z break-u?

posilovac to ma, len je zmontovany a aj chladic, len ten interier, ved zavesim foto... Nechal to 1/2 roka odomknute a potom nadaval na deti, ze mu to chodia rozbijat... Takym ludom tacky do ruky a nech sa vozia na nich!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ota

Letos jde nejmladší auto na veteránské přihlásit nebo testovat z roku 1983... takže maximálne první model 505ky.

Ale už v roce 1982 byli breaky s 2,3 D

Původně zaslal: estire

Rozmyslal som nad tym a uz aj ja som dosiel na to, ze sa to neoplati....

A to chalan pytal za auto 5000+5000sk za papiere, no ked sme to boli pozerat tak zacal spustat, tak uvidime. O ten kontakt mam urcite mam zaujem, nakolko ma u nas v Trnave dost ludi 505-ky...

K autu: automat to urcite neni, papiere musim zistit, pamatam si ze to malo 51kW co sa mi zdalo malo. Marcel, ty si uz mal dole motor? Nevies ci bol rozdiel v motoroch zo sedana a z break-u?

posilovac to ma, len je zmontovany a aj chladic, len ten interier, ved zavesim foto... Nechal to 1/2 roka odomknute a potom nadaval na deti, ze mu to chodia rozbijat... Takym ludom tacky do ruky a nech sa vozia na nich!!!

Tolik peněz! Zloděj! Za to se dá pořídit dobrá 505 sedan...

Ani zadarmo, vzkaž mu to!

Automat - oni z převodovky sundali ten mezikus, takže teď už to poznávám. Většinou se nechává na převodovce...

Motor 2,5 D měl výkon 51 kW, a to byli první breaky z roku 86 a výš... Rozdíl v motoru z breaka a sedana není, ani v převodovce, akorát pak je jiná roura a náprava. Sedan - vzadu diferenciál a kombi - vzadu náprava.

A ten interiér - vyprdnou se na to, kdo ví kde je jaký kabel přelomený a vůbec, prostě to má cenu na díly.

To víš, to je vlastnost lidí, jak někdo projeví zájem, hned zvednou cenu...

Kontakt na toho známého jsem ti poslal...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hej, nema to nic v elektrike... Akurat by sa mozno niekomu zisli piate dvere, aj tie zadne su neni hrdzave, urcite aj skla by sa zisli, sedanky nie su najhorsie...

Mas pravdu, je to na srot. Ked budem mat viacej casu v robote, tak mu navrhnem ze to za srotovu cenu zoberem...

Kontakt mam, diky! Brachovi som mu ho tiez posunul, zhana na svoje GTD-cko spojler pod predny naraznik.

Diky moc zatim.:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: estire

Hej, nema to nic v elektrike... Akurat by sa mozno niekomu zisli piate dvere, aj tie zadne su neni hrdzave, urcite aj skla by sa zisli, sedanky nie su najhorsie...

Mas pravdu, je to na srot. Ked budem mat viacej casu v robote, tak mu navrhnem ze to za srotovu cenu zoberem...

Kontakt mam, diky! Brachovi som mu ho tiez posunul, zhana na svoje GTD-cko spojler pod predny naraznik.

Diky moc zatim.:super

To je ten nejzákladnější model, už i podle těch sedaček.

No pokud to má dobré dveře, tak ty se hoděj vždycky, ale bacha, dveře pro cestující vzadu nejsou shodné s dveřmi na sedanu! Jinak dveře kufru, pokud nejsou rezavé, by se taky hodily, docela reznou okolo okna...

Zadarmo bych to vzal, ale bez dokladů! Má SPZ v depozitu? Ať je tam nechá...

Jo a hlavně je to ta přechodová verze, kdy palubka je nový model a výplně dveří model starý...

[upravil dne 13/6/2007 Marcel505]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...