Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

shanim CD měnič (cd changer) na peugeot 306


djfrozen

Recommended Posts

  • O 2 týdny později...
  • O 2 týdny později...

Zdravím,

chci se zeptat, kde si sehnal tenhle kabel a jak je dlouhý?

Už jsem ho taky sháněl a našel sem jeden obchod v Praze, kde mají 5ti metrový za cca 1200. Takže jsem to tenkrát nechal být, changer leží ve skříni, což mi přijde škoda. ;)

Díky Bici

Původně zaslal: reyjim

..tak jo..kabel s c-bus na obou koncích jsem koupil za 600,- ale teď mi to rádio nenačítá, vždy se tam na chvíli objeví connect a pak se to přepne na kazetu..nevíte co s tím ? rádio je clarion pa 3035 a cd měnič clarion cdc 9250...:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě jedna otázka, kam changer uložíš?

Díky Bici

Původně zaslal: reyjim

..tak jo..kabel s c-bus na obou koncích jsem koupil za 600,- ale teď mi to rádio nenačítá, vždy se tam na chvíli objeví connect a pak se to přepne na kazetu..nevíte co s tím ? rádio je clarion pa 3035 a cd měnič clarion cdc 9250...:(

[upravil dne 29.12.06 Bici]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 roky později...

Viem ze trochu OT, ale naco si komplikovat zivot, ked obycajny transmitter za 800 korun je paradne riesenie, staci ti v aute zasuvka na 12V a hudby mas kolko len potrebujes (ja mam momentalne 4GB a nestazujem sa:roker)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja som mal blaupunkta aj som vedel ze kde mam zapojit kabliky na ovladanie pod volantom ale som to neriesil lebo som to nechcel vyskratovat. Teraz ma to tak napadlo ako som sa pozrel na ten adapter. Tam su vlastne len prehodene kontakty na dany typ radia, ci co?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...