Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno

Chtěl bych se zeptat kolik stojí a jak se přidělává střešní nosič na 406ku. Mám 406 2.0L 16V 1998.Máte někdo nějakou zkušenost (chci to na serf + plachta). Díky.

Odesláno

Já jsem ho kupoval před dvěma lety v Peugeotu cca za 2 200,-Kč. Přidělaný je šrouby do střechy. Každá packa uchycení je přišroubována dvěma šrouby. Když otevřeš dveře a odděláš těsnění na střeše, tak tam najděš otvory na tyto šrouby i ze závity. Pokud na tvém autě ještě nikdo střešní nosič nepoužil, tak budou přelepené.

Odesláno

Jestli je v nich nejaky rozdil to bohuzel nevim. :myslimAle az ji tam budes montovat, doporucuju ty diry vycistit a projet nejakym zavitnikem. Kdyz jsme ji tam davali, byl to peknej vopruz, podarilo se nam zlomit dva srouby. Ta dira byla za ta leta pekne zanesena.Tak na to bacha:o

Odesláno

Já jsem dokonce napasoval ohrátku z 306 na 406 (malinko rozšířená a přihlý sklon plechů) a úplně bez problému. Obecně bych řekl, že je třeba opatrně šroubovat, závity v karosérii se rády vyšmatlají a šroub se začne protáčet...

  • O 3 měsíce později...
Odesláno

Neví někdo, kde se daj koupit šrouby do střechy na P406? Docela by se mi hodily, ty starý už jsem odrovnal :myslim. A když sem v servisu ptal jen letmo po nových, řekli mi, že ta sada omi šroubků vyjde asi na čtyři kila, což je dost síla :roll.

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...