f3Rd@ Odesláno 24. říjen 2006 Odesláno 24. říjen 2006 Tak jsem rozebral svetlo a zjistil, ze misto na zarovku tam je, akorat tam neni natazeny kabel. Napadlo me, za bych ho natahl z leve mlhovky, bo to je nejdbliz, ale nevim jestli ten kabel k mlhovce (od spinace dozadu ke svetlum) vydrzi ty 3,5A, ktere tam pak potecou. Ma s tim nekdo zkusenost nebo nejaky jiny napad? Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 24. říjen 2006 Odesláno 24. říjen 2006 Původně zaslal: f3Rd@ Tak jsem rozebral svetlo a zjistil, ze misto na zarovku tam je, akorat tam neni natazeny kabel. Napadlo me, za bych ho natahl z leve mlhovky, bo to je nejdbliz, ale nevim jestli ten kabel k mlhovce (od spinace dozadu ke svetlum) vydrzi ty 3,5A, ktere tam pak potecou. Ma s tim nekdo zkusenost nebo nejaky jiny napad? Vydržet by to mělo, mělo by se počítat i s tažným zař. Na vleku musí být mlhovka taky. Jednou jsem měl takovej záchvěv že to zapojím, ale pak jsem se na to vykašlal. [upravil dne 24/10/06 Radek Hurvajz] Citovat
kveton Odesláno 24. říjen 2006 Odesláno 24. říjen 2006 Ja jsem tam taky zarovku nemel a zkusil jsem ji tam dat a ejhle, ona proste svitila, nic jsem tahat nemusel:roker Citovat
Leo Odesláno 24. říjen 2006 Odesláno 24. říjen 2006 Myslím, že bude ještě potřeba rozšířit otvor pro žárovku v krytu světla (alespoň ve verzi Break). Já tam tu žárovku hned dal, protože jsem nato byl zvyklý ze Škody Forman, ale když to nešlo zavřít, tak jsem si uvědomil, že to tam nepatří z výroby a nebude tam ani drát . Citovat
kveton Odesláno 24. říjen 2006 Odesláno 24. říjen 2006 co si matne vzpominam, tak ta dira pro zarovku byla zaslepena, tak jsem to vycvaknul a zarovka tam pasovala dobre, ale mam sedan, nevim jak je to na kombiku Citovat
f3Rd@ Odesláno 24. říjen 2006 Autor Odesláno 24. říjen 2006 Dira tam je, zarovka tam pasuje, akorat ten drat chybi... No, ale nevim, jestli na mlhovku voziku se to taha od zadnich svetel nebo az od palubky... :myslim Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 24. říjen 2006 Odesláno 24. říjen 2006 Původně zaslal: f3Rd@ Dira tam je, zarovka tam pasuje, akorat ten drat chybi... No, ale nevim, jestli na mlhovku voziku se to taha od zadnich svetel nebo az od palubky... :myslim Ja mam díru zaslepenou vylupovacím plastem,patice tam taky je jen ten drát tam není a tažny se zapojuje od zadních světel. [upravil dne 24/10/06 Radek Hurvajz] Citovat
Jan 406 1.8i Odesláno 24. říjen 2006 Odesláno 24. říjen 2006 já jsem přepojil kabel z levé mlhovky i na pravou,kabel jsem protáhl pod plastem v kufru [upravil dne 24.10.06 Jan 406 1.8i] Citovat
kveton Odesláno 24. říjen 2006 Odesláno 24. říjen 2006 to je divny, ten vylupovaci plast jsem tam mel taky a nic jsem tahat nemusel, zkouseli jste ji tam dat a zapnout? Citovat
f3Rd@ Odesláno 24. říjen 2006 Autor Odesláno 24. říjen 2006 Původně zaslal: Jan 406 1.8i já jsem přepojil kabel z levé mlhovky i na pravou,kabel jsem protáhl pod plastem v kufru [upravil dne 24.10.06 Jan 406 1.8i] Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 24. říjen 2006 Odesláno 24. říjen 2006 Původně zaslal: kveton to je divny, ten vylupovaci plast jsem tam mel taky a nic jsem tahat nemusel, zkouseli jste ji tam dat a zapnout? To jsem zkusil a byla tam tma:aut Citovat
f3Rd@ Odesláno 24. říjen 2006 Autor Odesláno 24. říjen 2006 Původně zaslal: kveton to je divny, ten vylupovaci plast jsem tam mel taky a nic jsem tahat nemusel, zkouseli jste ji tam dat a zapnout? tak akbel tam chybi uz od pohledu, ale samozrejme nez jsem se podival na kabel, tak jsem tam supnul zarovku a nic... Citovat
kuboSE Odesláno 26. říjen 2006 Odesláno 26. říjen 2006 tak to som vobec nevedel ze tam moze vobec chybat daky drat...ked pridem domov skusim to kuknut a pripadne prepojit hlavne kvoli bezpecnosti nech ma je za hmly poriadne vydno, inac vobec nerozumiem tomu preco peugeot to tatko riesi ze niekde ide ta hmlovka niekde nie a este so pozeral dake schema zapojenia videl som ze su zvlast poistky na lavu a pravu hmlovku len neviem ci som to dobre pochopil a prelozil bo to bolo v angline... Citovat
f3Rd@ Odesláno 26. říjen 2006 Autor Odesláno 26. říjen 2006 Tak na pojistky by jsem asi kaslal, ja to zapojim na tu levou a uvidim co to udela... :-) Jinak, jak uz kdosi poznamenal, co peugeot to original... proto to nekde je a nekde ne. To je stejne jako s palubnim PC...(aspon ze ten mi funguje...) Citovat
kuboSE Odesláno 26. říjen 2006 Odesláno 26. říjen 2006 Původně zaslal: f3Rd@ Tak na pojistky by jsem asi kaslal, ja to zapojim na tu levou a uvidim co to udela... :-) Jinak, jak uz kdosi poznamenal, co peugeot to original... proto to nekde je a nekde ne. To je stejne jako s palubnim PC...(aspon ze ten mi funguje...) ako to myslis s tym palubnym PC??? co s tymi PC bolo??? Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 26. říjen 2006 Odesláno 26. říjen 2006 Původně zaslal: kuboSE Původně zaslal: f3Rd@ Tak na pojistky by jsem asi kaslal, ja to zapojim na tu levou a uvidim co to udela... :-) Jinak, jak uz kdosi poznamenal, co peugeot to original... proto to nekde je a nekde ne. To je stejne jako s palubnim PC...(aspon ze ten mi funguje...) ako to myslis s tym palubnym PC??? co s tymi PC bolo??? Nic nebylo, jen že někdo má přípravu a dráty a někdo nemá přípravu a dráty do páčky pro palubní PC;) [upravil dne 26/10/06 Radek Hurvajz] Citovat
kuboSE Odesláno 26. říjen 2006 Odesláno 26. říjen 2006 Původně zaslal: Radek Hurvajz Původně zaslal: kuboSE Původně zaslal: f3Rd@ Tak na pojistky by jsem asi kaslal, ja to zapojim na tu levou a uvidim co to udela... :-) Jinak, jak uz kdosi poznamenal, co peugeot to original... proto to nekde je a nekde ne. To je stejne jako s palubnim PC...(aspon ze ten mi funguje...) ako to myslis s tym palubnym PC??? co s tymi PC bolo??? Nic nebylo, jen že někdo má přípravu a dráty a někdo nemá přípravu a dráty do páčky pro palubní PC;) [upravil dne 26/10/06 Radek Hurvajz] jaaj ja som myslel ze zase peugeot vyrabal dva druhy palubnych PC Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.