ROpa-SK Odesláno 19. říjen 2006 Odesláno 19. říjen 2006 tak som si dnes vsimol ze predne stretavacky, obrysky, zadne svetla, osvetlenie EC, a aj osvetlenie kabiny mi poblikava... Poblikava aj na volnobehu aj pri vyssich otackach, este aj rucicka otackomera v rytme poblikavania osciluje okolo aktualnej hodnoty... Tym poblikavanim myslim ze sa nahodne znizuje intenzita svitu o lubovlnu hodnotu takze to pripomina asi najviac horiacu sviecku ked na nu fuka trocha vietor :-) otazka je cim je to sposobene, ja mam napad ze by to mohol sposobovat uvolneny nejaky silovy vodic na svorkovnici niekde alebo tak... mate nejaky napad ? ROpa Citovat
P607Olda Odesláno 19. říjen 2006 Odesláno 19. říjen 2006 mrkni na to s voltmetrem (mer na baterce a ruzne body proti sobe - kostra karoserie, motor, plus 12V v ruznych mistech), ja bych tipoval uhliky alternatoru. Citovat
ROpa Odesláno 23. říjen 2006 Odesláno 23. říjen 2006 jj je to tak z altiku nic nelezie... :-( komutator uplne zodraty ROpa [upravil dne 25.10.06 ROpa] Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.