Michal.B Odesláno 18. říjen 2006 Odesláno 18. říjen 2006 Nevite jestli na tomto displeji pujde palub.pc nebo aspoň teplota.Když se podivam z boku tak tam jdou vydět stup.Cels.A na zrcátku mam ze spodu takovy vystupek.Ale porad mi to zobrazuje jen datum a cas.Tak nevim jak aktivovat teplo. popřipadě pal.pc Citovat
Péťa Odesláno 18. říjen 2006 Odesláno 18. říjen 2006 Když nastavuješ čas, naskočí Ti tam taky přepínání km/míle? Citovat
Péťa Odesláno 18. říjen 2006 Odesláno 18. říjen 2006 Tak to máš smůlu. Co to je za ročník? Palubka vypadá (až na klimu), jako moje. Citovat
Michal.B Odesláno 18. říjen 2006 Autor Odesláno 18. říjen 2006 Je to ta nová tvář.R.v99.Ale na tom displeji jdou vydět ty funkce. Citovat
Péťa Odesláno 18. říjen 2006 Odesláno 18. říjen 2006 Na display musí být vidět, protože to normálně display ukazuje. V té domě (mám stejný ročník) se asi dělali auta podle toho, jak se který žabožrout vyspal. Každé je jiné Já zase nemám dotažené dráty k páčce a vypadá to, že ani konektory pro relátka na denní svícení Citovat
Michal.B Odesláno 18. říjen 2006 Autor Odesláno 18. říjen 2006 Nepomuže to i když tam dam jiny displej?Na zrcatku tam je takovy malí vystupek. Citovat
Péťa Odesláno 18. říjen 2006 Odesláno 18. říjen 2006 Zkus vyhledávání slova \"teploměr\" - podrobně se to řešilo. Osobně si myslím (ale je to jen domněnka), že kdyby Ti to teplotu mělo ukazovat, tak by tam teď svítil symbol \"--- °C\". Nevím, jestli by pomohlo jenom připojit čidlo (to by mělo být v tom výstupku, podívej se, jestli Ti tam vedou dráty). Citovat
Michal.B Odesláno 27. říjen 2006 Autor Odesláno 27. říjen 2006 Zdarec.Nevite jestli tento model ma už tu BSi jednotku.Jak zjistim ze jsou od ni natažené kably? Citovat
Mila_S Odesláno 27. říjen 2006 Odesláno 27. říjen 2006 Zkus se obrátit na člena \"Milhaus65\". Já jsem to s ním řešil, víc psát nebudu, pošli mu SZ. Citovat
Ferry Odesláno 27. říjen 2006 Odesláno 27. říjen 2006 jo tohle auto bude mit BSI, napis tomu Milhausovi65 a domluv se s nim Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.