Medion Odesláno 3. říjen 2006 Odesláno 3. říjen 2006 zdravim pochlubte se jakou máte gdo spotřebu...... Citovat
chechet Odesláno 3. říjen 2006 Odesláno 3. říjen 2006 vecne tema nemam se cim chlubit, kazdy to vidi Citovat
Medion Odesláno 3. říjen 2006 Autor Odesláno 3. říjen 2006 no já jen že po pár měřeních sem zjistil že mám spotřebu 6 litrů a to nejsem žádnej opatrnej jezdec.když to de(skoro pořád)tak jezdim jak vítr dálky i dost město. proto mi je divný že si to veme tak málo když všichni máte kolem 8 l. a vejš Citovat
Medion Odesláno 3. říjen 2006 Autor Odesláno 3. říjen 2006 asi nee,mam na to prográmek na PC,tam napíšu natankovaný litry,kilometry,kč/litr a spočítá mi to spotřebu,kolik ujedu kiláků na plnou nádrž,kolik na 1litr atd.takže to spočítat blbě nemůžu Citovat
BOSSCZ Odesláno 3. říjen 2006 Odesláno 3. říjen 2006 Hm, až budu řešit kolik to chlastá tak si koupím HDi:D Medion:Tak dáme projíždku na suchák a uvidíme za kolik pojedeš hm? Citovat
chechet Odesláno 3. říjen 2006 Odesláno 3. říjen 2006 Původně zaslal: Medion no já jen že po pár měřeních sem zjistil že mám spotřebu 6 litrů a to nejsem žádnej opatrnej jezdec.když to de(skoro pořád)tak jezdim jak vítr dálky i dost město. proto mi je divný že si to veme tak málo když všichni máte kolem 8 l. a vejš cece, ty se mas! rychle ti to jede, ze ani tachac nestaci, zere ti to 6 litru, byt jezdis jak vitr ... mam holt asi uplne jiny auto Citovat
orgacek Odesláno 3. říjen 2006 Odesláno 3. říjen 2006 Ja mam 1,6 65 kw a jezdim za sedm litru, pri normalni jizde,takze ti gratuluju pokud ti to jezdi na 6 litru, tak na dva valce ne??? Citovat
AKCZ Odesláno 3. říjen 2006 Odesláno 3. říjen 2006 Chechet.. a nebo uplne jinek kalkulator .. puvodne jsem nechtel reagovat protoze 1.8 nemam ale neda mi to protoze jezdit za 6l a jezdit s tim jako vitr to zni dost nelogicky (leda po vetru) .. navic kdyz 1.8cky co jsem zatim mel tu cest papaly dost a dost.. Je take pravda ze ja mel na dlouhou trat i 7l ale i tak se mi nezda prumerna spotreba na 1.8 se kterou se jezdi i mestskej provoz tech 6l/100km Nebo viz. Zde.. Citovat
Guest Ludweek Odesláno 3. říjen 2006 Odesláno 3. říjen 2006 no tak jako vitr za sest je fakt sci-fi uz jsem to jednou psal...kdyz clovek jede \"jako vitr\" ... tak si to vezme 16l/100km jinak prumernou mam kolem 9l a to jedu dalku dalnici a mesto tak 70/30 ...zkus si poradne pohrat s tim programkem a nastavenim...mam neco podobnyho na PPC a pokud zacnes merit po natankovani par deci do poloprazdny nadrze s nastavenim plna/prazdna tak muze mereni itrochu klamat Citovat
AKCZ Odesláno 3. říjen 2006 Odesláno 3. říjen 2006 Ono pocitat prumernou spotrebu s malou odchylkou jde tak po aspon 2-3 plnych nadrzich u stejne pumpy a stojanu.. protoze pokud clovek ceka nez vycvakne pistole pak tam jeste dokaze narvat i 3-5 litru a to je dost na to aby to zkreslovalo vypocet.. Citovat
Medion Odesláno 3. říjen 2006 Autor Odesláno 3. říjen 2006 však já beru vždycky plnou ale neměřim to dlouho asi na 2 nádrže tak uvidim po čase a pár tis.kilometrech.právě se mi taky zdá že to je dost málo.to i tátova 1.4 žere víc Citovat
chechet Odesláno 3. říjen 2006 Odesláno 3. říjen 2006 Původně zaslal: Ludweek no tak jako vitr za sest je fakt sci-fi uz jsem to jednou psal...kdyz clovek jede \"jako vitr\" ... tak si to vezme 16l/100km jinak prumernou mam kolem 9l a to jedu dalku dalnici a mesto tak 70/30 ...zkus si poradne pohrat s tim programkem a nastavenim...mam neco podobnyho na PPC a pokud zacnes merit po natankovani par deci do poloprazdny nadrze s nastavenim plna/prazdna tak muze mereni itrochu klamat 16? zajimave cislo Citovat
Marlin Odesláno 3. říjen 2006 Odesláno 3. říjen 2006 Původně zaslal: AKCZ Ono pocitat prumernou spotrebu s malou odchylkou jde tak po aspon 2-3 plnych nadrzich u stejne pumpy a stojanu.. protoze pokud clovek ceka nez vycvakne pistole pak tam jeste dokaze narvat i 3-5 litru a to je dost na to aby to zkreslovalo vypocet.. tak tady to presne delam. Az kdyz jmi nic jineho nezbyva, vezmu jinde, ale velice nerad. Jinajk, u sve 1.4 mam ted cca 6.5l .... na stare 1.1 jsem jezdil tak 7 - 8l ale vim, ze se svym prtousem, tady nemam co pohledavat.... ja jen tak pro info, ze mi vetsi objem zere min, nez mensi Citovat
Jogin Odesláno 7. říjen 2006 Odesláno 7. říjen 2006 Zdar mam 1.8 16V rk.v. 2000 jezdim do prace kazdej den krom sobota nedele zhruba je to asi 25km jezdil sem schvalne (novej vzduch. filtr,palivovy a olejovy) fakt lechka noha ze i trabant me predjel na rozjezd a jezdil sem a to sem to zkusil 5x za 7,2 kdyz jezdim normalne abych se moc necoural tak to vychazi 7,5+-neco malo, kdyz jezdim jak se me libi tak sempocital 9litracku a to jezdim jeste asi 5km pres mesto takze prumer z hlavy ja nevim zhruba7,5- 8l/100Km, pri normalni(sportovnejsi) jizde racing sem zkousel na pardubicky zhruba 170km/h a rucicka me v tu chvily klesla dolu jako by si to vzalo 10l:o ale potom se zase trochu vratila, holka jedna Hlavne lidi netankujte ty sracky bez aditiv za 25,50za 1l u nas to maj u benzinky cena nadhera ale sou to sracky kamos to muze dokazad kdyz dal mrte cash za cisteni a odmastovani vnitrku motoru +svicky dela to paseku nejlepsi je si priplatit na shell nebo OMW atd. a spotreba a jizdni vlastnosti budou taky jiny btw: sem natankoval na Shellce ten vpower benzin a lita to jako raketa jestli se mylim opravte [upravil dne 7.10.06 Jogin] Citovat
Smutnak Odesláno 8. říjen 2006 Odesláno 8. říjen 2006 moje zkušenost je asi taková, Slovensko bylo za 6 litrů, rychlost podle předpisů, nic moc rychlá akcelerace, normální ježdění do práce okolo7l, také klídek, slušné svezení je tak 9-10l Citovat
Medion Odesláno 17. říjen 2006 Autor Odesláno 17. říjen 2006 no tak už sem se taky dostal na 8.0-8.5 l/100km při normální jízdě(nemyslim lehká noha)a to při dost ostrej jízdě sem se dostal na nějakejch 8.5-9.5 l Citovat
elfye Odesláno 20. říjen 2006 Odesláno 20. říjen 2006 S tímhle motorem se dá jezdit za 6,5 l ale jen delší trasy převážně mimo obce a s lehkou nohou. Jinak se v průměru pohybuje mezi 7 až 9 l podle stylu a místa jízdy. Citovat
dr.snake Odesláno 11. listopad 2006 Odesláno 11. listopad 2006 mam kamosa co ma passat 1.8 T a tiaz chodi za 7l:myslim Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.