Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno

no já jen že po pár měřeních sem zjistil že mám spotřebu 6 litrů a to nejsem žádnej opatrnej jezdec.když to de(skoro pořád)tak jezdim jak vítr dálky i dost město. proto mi je divný že si to veme tak málo když všichni máte kolem 8 l. a vejš

Odesláno

asi nee,mam na to prográmek na PC,tam napíšu natankovaný litry,kilometry,kč/litr a spočítá mi to spotřebu,kolik ujedu kiláků na plnou nádrž,kolik na 1litr atd.takže to spočítat blbě nemůžu

Odesláno
Původně zaslal: Medion

no já jen že po pár měřeních sem zjistil že mám spotřebu 6 litrů a to nejsem žádnej opatrnej jezdec.když to de(skoro pořád)tak jezdim jak vítr dálky i dost město. proto mi je divný že si to veme tak málo když všichni máte kolem 8 l. a vejš

cece, ty se mas! rychle ti to jede, ze ani tachac nestaci, zere ti to 6 litru, byt jezdis jak vitr ... mam holt asi uplne jiny auto ;)

Odesláno

Chechet.. a nebo uplne jinek kalkulator :myslim .. puvodne jsem nechtel reagovat protoze 1.8 nemam ale neda mi to protoze jezdit za 6l a jezdit s tim jako vitr to zni dost nelogicky (leda po vetru) .. navic kdyz 1.8cky co jsem zatim mel tu cest papaly dost a dost..

Je take pravda ze ja mel na dlouhou trat i 7l ale i tak se mi nezda prumerna spotreba na 1.8 se kterou se jezdi i mestskej provoz tech 6l/100km :bojim

Nebo viz. Zde..

Odesláno

no tak jako vitr za sest je fakt sci-fi :D uz jsem to jednou psal...kdyz clovek jede \"jako vitr\" ... tak si to vezme 16l/100km :( jinak prumernou mam kolem 9l a to jedu dalku dalnici a mesto tak 70/30 ...zkus si poradne pohrat s tim programkem a nastavenim...mam neco podobnyho na PPC a pokud zacnes merit po natankovani par deci do poloprazdny nadrze s nastavenim plna/prazdna tak muze mereni itrochu klamat :)

Odesláno

Ono pocitat prumernou spotrebu s malou odchylkou jde tak po aspon 2-3 plnych nadrzich u stejne pumpy a stojanu.. protoze pokud clovek ceka nez vycvakne pistole pak tam jeste dokaze narvat i 3-5 litru a to je dost na to aby to zkreslovalo vypocet..

Odesláno

však já beru vždycky plnou ale neměřim to dlouho asi na 2 nádrže tak uvidim po čase a pár tis.kilometrech.právě se mi taky zdá že to je dost málo.to i tátova 1.4 žere víc

Odesláno
Původně zaslal: Ludweek

no tak jako vitr za sest je fakt sci-fi :D uz jsem to jednou psal...kdyz clovek jede \"jako vitr\" ... tak si to vezme 16l/100km :( jinak prumernou mam kolem 9l a to jedu dalku dalnici a mesto tak 70/30 ...zkus si poradne pohrat s tim programkem a nastavenim...mam neco podobnyho na PPC a pokud zacnes merit po natankovani par deci do poloprazdny nadrze s nastavenim plna/prazdna tak muze mereni itrochu klamat :)

16? zajimave cislo :)

Odesláno
Původně zaslal: AKCZ

Ono pocitat prumernou spotrebu s malou odchylkou jde tak po aspon 2-3 plnych nadrzich u stejne pumpy a stojanu.. protoze pokud clovek ceka nez vycvakne pistole pak tam jeste dokaze narvat i 3-5 litru a to je dost na to aby to zkreslovalo vypocet..

tak tady to presne delam. Az kdyz jmi nic jineho nezbyva, vezmu jinde, ale velice nerad.

Jinajk, u sve 1.4 mam ted cca 6.5l .... na stare 1.1 jsem jezdil tak 7 - 8l :D ale vim, ze se svym prtousem, tady nemam co pohledavat.... ja jen tak pro info, ze mi vetsi objem zere min, nez mensi

Odesláno

Zdar mam 1.8 16V rk.v. 2000 jezdim do prace kazdej den krom sobota nedele zhruba je to asi 25km jezdil sem schvalne (novej vzduch. filtr,palivovy a olejovy) fakt lechka noha ze i trabant me predjel na rozjezd a jezdil sem a to sem to zkusil 5x za 7,2 kdyz jezdim normalne abych se moc necoural tak to vychazi 7,5+-neco malo, kdyz jezdim jak se me libi tak sempocital 9litracku a to jezdim jeste asi 5km pres mesto takze prumer z hlavy ja nevim zhruba7,5- 8l/100Km, pri normalni(sportovnejsi) jizde racing sem zkousel na pardubicky zhruba 170km/h a rucicka me v tu chvily klesla dolu jako by si to vzalo 10l:o ale potom se zase trochu vratila, holka jedna :D

Hlavne lidi netankujte ty sracky bez aditiv za 25,50za 1l u nas to maj u benzinky cena nadhera ale sou to sracky kamos to muze dokazad kdyz dal mrte cash za cisteni a odmastovani vnitrku motoru +svicky dela to paseku nejlepsi je si priplatit na shell nebo OMW atd. a spotreba a jizdni vlastnosti budou taky jiny :super btw: sem natankoval na Shellce ten vpower benzin a lita to jako raketa :D jestli se mylim opravte

[upravil dne 7.10.06 Jogin]

Odesláno

moje zkušenost je asi taková, Slovensko bylo za 6 litrů, rychlost podle předpisů, nic moc rychlá akcelerace, normální ježdění do práce okolo7l, také klídek, slušné svezení je tak 9-10l

  • O 2 týdny později...
Odesláno

no tak už sem se taky dostal na 8.0-8.5 l/100km při normální jízdě(nemyslim lehká noha)a to při dost ostrej jízdě sem se dostal na nějakejch 8.5-9.5 l

Odesláno

S tímhle motorem se dá jezdit za 6,5 l ale jen delší trasy převážně mimo obce a s lehkou nohou. Jinak se v průměru pohybuje mezi 7 až 9 l podle stylu a místa jízdy.

  • O 4 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...