Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Max.rychlost


Medion

Recommended Posts

ted o vikendu jsem opet zkousel na trase kuty-bratislava. kousek za 190 a konec :(

jinak me prekvapilo jak se na slovensku jezdi vzorne az pomalu. spousta aut nejela ani 130, a to nebyly zadne sunky. ja jel vetsinou 150-170 a pripadal jsem si, jako bych jel 220. az jsem se chvilema citil provinile :D kdyz jsem chvili valil na plny kotel, tak na me nekdo z praveho pruhu i blikal at neblbnu nebo co ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zere to jako tank?? :o Zkus nekdy treba nemecke benzinove vozy se stejnym vykonem.. pak poznas tank lol.gif

Původně zaslal: Muher

No já zatím 200 km/h, ale bylo to na pětku... šestku už jsem tam nestačil narvat.... nikde v okolí není pořádná highway, budu muset dát plnou a vzít to o kousek dál :D žere to jak tank :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

No já mám 306 sedana 1,9 srdt 67,5 Kw, kola 195/55/15 a po rovině 210 umí jako prd. Samozřejmě podle tachometru a v porovnáním s mondeem ukazuje stejně a ten chlapy měřili policejním radarem pro kontrolu a dopad dobře:super

.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tank jezdi za devadesat na sto, to ani nemecke bezinove vozy nedaji :)

2Muher: koliik ti to yere, prosimte? ja se pres patnact nikdy nedostal :D a bezne 8-9...

Původně zaslal: AKCZ

Zere to jako tank?? :o Zkus nekdy treba nemecke benzinove vozy se stejnym vykonem.. pak poznas tank lol.gif

Původně zaslal: Muher

No já zatím 200 km/h, ale bylo to na pětku... šestku už jsem tam nestačil narvat.... nikde v okolí není pořádná highway, budu muset dát plnou a vzít to o kousek dál :D žere to jak tank :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2orgacek:A proč zkoušíš top speed s plně naloženym autem? Mimochodem s 306 1.6 mam občas tu čest a těch 200 respektivě 195km/h maximálně ve snu, a potom se ještě člověk probudí celej spocenej. Nebo si jel z kopce a do zad ti foukal vítr...

Jinak ke spotřebě S16... já jezdim tak za 9. Ale asi měsíc s autem jezdil táta a dokázal jezdit za průměr 7.2-7.5 litru. V běžnym provozu se snad na těch 15 ani nejde dostat. Nebo by si to musel neustále drtit co to dá...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Druhy pokus top speed, opet to same misto, opet 5 lidi a plny kufr, 195 km/h potom me vzdycky neco

predjelo

2 orgacek: pet lidi v aute a plnej kufr a zkousis maximalku? sem nedavno koukal taky na pekny sci-fi.. potomci lidi se to jmnuje..ale takhle strasidelny to nebylo :D:potlesk

[upravil dne 21/12/06 Ludweek]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vvitty

Původně zaslal: chechet

orgacek ma myslim 1.8 16V.

kazdopadne jeho zpusob zkouseni maximalky je podivny.

v profilu ma 1.6 ;)

nejen zpusob zkouseni maximalky...

Sice má 1.6 ale r.v. 00 takže to bude asi už 16V který má 72kW. Jinak kdyby to byl starší 8V tak to co píše asi jedině ve snu :D S tímhle motorem podle tacho 195km/h ale z Kostelce vím, že mi přeměřuje cca o 5km takže těch 190 to jede.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...