Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Brzdy 406


MJSytic

Recommended Posts

Původně zaslal: MJSytic

Tak jsem byl včera u Vašendů a ...

"F*ck you man" :(

Takže si nějak už musím poradit sám ...:bojim

Vyměnit komplet brzdiče, jak mi bylo navrženo se mi zdá trošku moc ... :nevim

Já totiž nepotřebuju vyměnit, ale opravit ...

[upravil dne 12.7.07 MJSytic]

Opět reklamovat. Kotouče mají vydržet víc než 5000km:myslim:myslim:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, reklamovat ...

Ale co?

Kotouče? No myslím, že to asi nemá cenu ... Pokud jsou opravdu špatné ty brzdiče, tak se časem ty kotouče zničí ...

Leda, že bych k Vašendům jezdil každý půl rok a nechal si v rámci reklamace zdarma vyměnit kotouče:aut A podle nynější reakce p. Vašendy je jasný, že by to neprošlo:D

Jen nechápu, jak se tohle může stát. Vlastně neznám nikoho, komu by se takhle brzdiče opotřebovali, že by pak "ničili" kotouče. To znám lidi, co mají najeto na utě i 300tis a nic takovýho se jim neděje...:nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Driver

No jo jenže některý věci nejdou opravovat do nekonečna a musí se i vyměnit.

Jinak se omlouvám za :xvul ale koukám, že bydlíš v Měšicích, tak to budeme asi brzy sousedi ;)

Mě jde ale o to, že když jsem dával původně auto do servisu, aby se podívali na brzdy, že to bude chtít asi vyměnit kotouče a desky, tak brzdilo naprosto normálně i ve 190km/h jsem brzdil naprosto v poho. Pak mi vyměněj kotouče a desky a najednou to začne mít vůly atd.

No mám prostě asi smůlu:(

Jééé další naplavenina ... Jen si pěkně zůstaň v Praze. Takovejch už v Měšo máme ...

:D:D:D:D:D;)

Kde tam budeš bydlet?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: OK406

Pokud jsou vadné brzdiče, tak ne zbyde, než je vyměnit. Brzdy by měli být na prvním místě v bezpečnosti auta a celé posádky.:myslim

JJ, kdyby mi řekl. Je to včudu a je to potřeba vyměnit, tak se nedá nic dělat.

Jen, že jsem zbytečně platil za nějaký "čepy", kterýma je to prej "na 100%" ... :(

No to je fuk. Jsem v srpnu domluvenej k jednomu "autoopraváři", tak uvidíme, co řekne on...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Driver

Jo to je ono :) Tak to jsem tam tvoje auto viděl u těch garáží, občas se tam zajedu kouknout jestli se dělníci neflákaj. Už jsem dokonce měl bohužel tu čest se seznámit i s místní obecní policistkou :bojim

Máme tam 6-řadu. 106, 206, 406 :D (jen ta 306 chybí)

Doufám, že ti dala pořádně do těla a pěkně tě skásla. To víš bohatý "pražáky" musíme pořádně ždímat :)

Jinak mezi náma: "Je to kráva co svět neviděl" Klidně si s tebou bude tykat. V hospodě se s tebou wožere. A druhej den ti dá pokutu za parkování na trávě a bude ti Vykat ... Prostě 3,14ča TAK BACHA!

Měl bys taky vědět, že tyhle viladomy tam leží všem okolo pěkně v žaludku. Povolení takovýhle obr výstavby na tak malým pozemku smrdí a nikomu ze sousedních pozemků se nelíbilo ... To jen abys věděl, proč na tebe bude každej koukat jako vrah :D

Jinak, co se týká rychlosti výstavby, tak moc nevěřím tomu, že to do konce roku stihnou. Ta fotka je ze včerejšího rána a na to, že na to mají půl roku ... Dodělat ty domy + zámkovku a hlavně tam vytvořit tu slibovanou zeleň ... No nevím nevím

Jinak přidávám foto, jak to tam vypadalo předtím ...

post-0-14109596016941_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Tak Péčko bylo u OPRAVÁŘE.

4ks tlumičů SACHS + geometrie

nová chlad. kapalina

promazaný a rozhejbaný zadní brzdy (byly trošku zatuhlý, jak je při mém důchodovém stylu jízdy nevyužiju)

Celková kontrola podvozku a konečně taky opravené přední brzdy. Jeden kotouč házel. Vůle v brzdičích je minimální, lépe řečeno normální a na funkčnost to nemá žádný vliv ...

Po kontrole kotoučů bylo zjištěno, že jeden trochu háže. Tak jsem to nechal stočit a je to paráda. Prostě mám teď novou káru :D

:myslim Ale uvidíme za 5tis., kdo měl nakonec pravdu ...:nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...