Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

SRAZÍK KRUŠNÉ HORY - pár změn


Vertex

Recommended Posts

Co se týče večerního masíčka, nic nepřipravujte, maximálně se mi svěřte, z jakého zviřátka maso chcete. Příprava ještě nevím, ale nakládání je v režii kuchyně horského hotelu Svahová.

Grilování se samozřejmě odvíjí od přízně či nepřízně říjnového horského počasí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trasa závodu a ubytování (ubytování je označené červenou jedničkou, trasa závodu tenkou červenou linií:P)

Sejdeme se na letišti , silnice číslo 7 je příjezdovka od Prahy. Odbočka bude značena ukazately a později ji ještě přesně popíšu, nemůžete jí rozhodně minout, letiště je označení modrou dvojkou

[upravil dne 26/9/06 Vertex]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: aka

tak, tatka uz prijal mou prihlasku, tak uz mam jen jeden \"problem\"..., dopravu.....nasel by se tu nekdo neskonale ochotny, kdo by si me nasadil do auta? nekousu, neslintam a urcite mam i spoustu dalsich kladu :)))

Jestli chceš tak Tě v sobotu můžu vzít tam a v neděli dokonce i zpět, jedu sám, též nekoušu, tak bychom si mohli i rozumět

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Původně zaslal: aka

tak, tatka uz prijal mou prihlasku, tak uz mam jen jeden \"problem\"..., dopravu.....nasel by se tu nekdo neskonale ochotny, kdo by si me nasadil do auta? nekousu, neslintam a urcite mam i spoustu dalsich kladu :)))

Jestli chceš tak Tě v sobotu můžu vzít tam a v neděli dokonce i zpět, jedu sám, též nekoušu, tak bychom si mohli i rozumět

Tak to je nabidka, na kterou se ne nerika!dekuju Medo :) zuby necham doma:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj vsichni!

prave jsem si precet o tom srazu a jelikoz jsem z litvinova,mam to doslova za barakem,tak bych se taky rad zucastnil,teda pokud je to jeste mozny a pokud budou ostatni souhlasit,na zadnym srazu pc jsem totiz jeste nebyl...

jinak lakaj me ty zavody do vrchu...dostal jsem ted 23. pozvani vyzkouset si s auti zavod v litvinove z loucny na dlouhou louku,ale nakonec jsem to nestihal,takze z toho nic nebylo...:nevim

jinak spat asi nebudu,ale vecernimu posezeni se nebranim...

zatim se mejte vsichni fajn...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: rybízek106

ahoj vsichni!

prave jsem si precet o tom srazu a jelikoz jsem z litvinova,mam to doslova za barakem,tak bych se taky rad zucastnil,teda pokud je to jeste mozny a pokud budou ostatni souhlasit,na zadnym srazu pc jsem totiz jeste nebyl...

jinak lakaj me ty zavody do vrchu...dostal jsem ted 23. pozvani vyzkouset si s auti zavod v litvinove z loucny na dlouhou louku,ale nakonec jsem to nestihal,takze z toho nic nebylo...:nevim

jinak spat asi nebudu,ale vecernimu posezeni se nebranim...

zatim se mejte vsichni fajn...

Jasně, že je to možný. Jen jsem zvědavej, jak se vám všem ostatním bude chtít někdy večer odjíždět :P Konec konců druhej den pojedem do Mostu, takže bys to neměl domů daleko

Bylo by fajn, kdybys přijel na letiště u Března u Chomutova

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: rybízek106

zdravim!

o tom letisti vim a prijel bych tam,ale jak jsem psal,nestiham makat na aute,takze na velky blbnuti to nebude...

OK, to je v pohodě. Letiště je spíš na setkání, než na blbnutí

[upravil dne 26/9/06 Vertex]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...