Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Voda v prahu - vyřešeno


Radek Hurvajz

Recommended Posts

  • O 3 měsíce později...

...obnovím téma, mám problém se šploucháním ve 406 i 306.

U 406 tedy jsou odtokové díry, snad je najdu, minule se to nepovedlo, ale to byla tma a hledal jsem \"narychlo\".

U 306 (r.v. 97 Hatch) jsem nic podobného nemohl najít, kudy voda odtéká? A ve dveřích jsou odtokové díry kde?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koblih:

Rozumný nápad. U 406 díky obrázku na první straně vím kam dloubat (poškodím výztuhy když je budu chtít trochu srovnat kleštěma?), ale u 306... výztuhy jsou po celé délce stejně široké, to u 406 jsou rozšířené v místě odtoků. Vážně jsou odtoky u 306 na stejném místě jako u 406?

Charlie:

Ja ja, a rovnou si navrtám i díry do sloupků aby se mi nemlžily okna a do kapoty, aby to líp chladilo. :papa

[upravil dne 22/12/11 19:53 od Džůny]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koblih:

Rozumný nápad. U 406 díky obrázku na první straně vím kam dloubat (poškodím výztuhy když je budu chtít trochu srovnat kleštěma?), ale u 306... výztuhy jsou po celé délce stejně široké, to u 406 jsou rozšířené v místě odtoků. Vážně jsou odtoky u 306 na stejném místě jako u 406?

Charlie:

Ja ja, a rovnou si navrtám i díry do sloupků aby se mi nemlžily okna a do kapoty, aby to líp chladilo. :papa

[upravil dne 22/12/11 19:53 od Džůny]

Jestli máš prahy zespoda pokroucený (ten spoj plechů), tak máš nejspíš shnilý vnitřek prahů i s výztuhama. Taky jsem to měl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...