Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dnes \"Hodný Kryštof\" ???


TiborTeam

Recommended Posts

Původně zaslal: John

Původně zaslal: aka

ja snad budu behat po ulicich vyssi nez povolenou rychlosti, to je totiz opravdu prakticke baleni :))))

:D :D :D :D :D :D Tak na to si počkám až poběžíš...... :P :P :P

Dik, muzes si na to postavit tribunu:D:mrk a hodne moc zurive mi fandit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná vám to bude připadat divné, ale mě se ty filmy líbí (neviděl jsem teda ten pro děti). Měl jsem možnost si je půjčit v půjčovně (zdarma) a jednu jsem dostal na autosalonu v loňském roce.

Neříkám, že jsou špičkové, jen že se mi líbí. Možná je to tím, že žádnou jinou jsem neviděl (ani nevím, jestli něco podobného existuje, a když ano, tak jestli je to k dispozici veřejnosti). Rozhodně si ale myslím, že je to velmi dobrý počin od nadace Malina.

P.S. - to že jsou zadarmo není věcí Policie ČR ale té nadace, která je i před tím rozdávala zdarma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se \"Bourá jen blb\" taky líbilo, sice vysvětluej takový základnější věci, ale proč ne.

\"Stop\" na ČT1 je taky dobrá věc, akorát by z toho mohli udělat filmeček. Často tam ukazujou věci o kterých sem nevěděl...

Mmch. neumřela brněnská policie? Od začátku bodovýho systému sem potkal snad jenom pár aut, teda Velká cena byl hukot (logicky) ale jinak ani prd.

Nebo se někde schovávají :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako tak je ten film udělaný dobře, měl bych to pořídit mamině která má za 14 dnů zkoušky v autoškole :aut

Kazetu by měli rozdávat všem. Ten film se mi líbil když jsem ho viděl poprvé. Na letošním školení už byla třetí premiéra filmu.

Já sice jezdím 20 roků denně ale školení řidičů je opravdu praktická věc !

Vždy se dozvím něco nového :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Filmy jsem neviděl, dnes jsem jel opět do Hradce a zpět předpisově a nic jsem nedostal (bude to asi tím, že jsem nepotkal žádnou hlídku - jezdím zkratkama, kde obvykle nestojí :D ).

Ale když vidím ten zájem, pokusím se jich pár sehnat na sraz...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...