Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno

Ahoj všem členům, prodávám (uvažuji jestli to nehodit do sekce “za odvoz”) svůj milovaný kombík, s nímž jsem deset let až do loňského konce září brázdil ČR a Evropu. Jestli to někdo ještě vůbec bude chtít. Auto dojelo, protože žere olej (moc) a já už nemám prostor ani kapacitu dělat generálku (asi kroužky a gufera ventilů).

S dovolením vložím odkaz na můj inzerát na Bazoši.

https://auto.bazos.cz/inzerat/217319788/peugeot-406-18-16v-lpg.php

cena je 10000 Kč vč. všeho kolem

Jablonec nad Nisou

Honza tel. 775203114

Na značkách, propadlá STK i bomba, na okně přistála nálepka “Vaše vozidlo vykazuje známky vraku”

  • O 4 týdny později...
Odesláno

Inzerát už není aktuální - vozidlo vyřazeno, aktuální poloha "souboru ND" Autovrakoviště Jablonec nad Nisou. To není pokus o reklamu, ale směrování případných zájemců o díly. Normálně jsme tam s tím dojeli, žádný problém. Bylo to faktu SUPER auto. Děkuji.

  • pavelu96 locked this téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...