jenda911 Odesláno 19. duben Odesláno 19. duben Ahoj všem členům, prodávám (uvažuji jestli to nehodit do sekce “za odvoz”) svůj milovaný kombík, s nímž jsem deset let až do loňského konce září brázdil ČR a Evropu. Jestli to někdo ještě vůbec bude chtít. Auto dojelo, protože žere olej (moc) a já už nemám prostor ani kapacitu dělat generálku (asi kroužky a gufera ventilů). S dovolením vložím odkaz na můj inzerát na Bazoši. https://auto.bazos.cz/inzerat/217319788/peugeot-406-18-16v-lpg.php cena je 10000 Kč vč. všeho kolem Jablonec nad Nisou Honza tel. 775203114 Na značkách, propadlá STK i bomba, na okně přistála nálepka “Vaše vozidlo vykazuje známky vraku”
jenda911 Odesláno 11. květen Autor Odesláno 11. květen Inzerát už není aktuální - vozidlo vyřazeno, aktuální poloha "souboru ND" Autovrakoviště Jablonec nad Nisou. To není pokus o reklamu, ale směrování případných zájemců o díly. Normálně jsme tam s tím dojeli, žádný problém. Bylo to faktu SUPER auto. Děkuji.
Recommended Posts