jiri.wolf Odesláno 11. červenec 2006 Odesláno 11. červenec 2006 Tak jsem byl dnes doladit trasu orienťáku. Snad to bude jetelné i pro běžné smrtelníky... Důrazně vás předem prosím o dodržování předpisů a hlavně o ohleduplnou a klidnou jízdu v obytných zónách - nerad bych řešil případné stížnosti... Nejede se na čas ani na klimometry! Citovat
Neon Odesláno 12. červenec 2006 Odesláno 12. červenec 2006 Jo, to je dobře, že to neni na kilometry, alespoň nebudeme muset chodit zase pěšky:) Jinak od neona ohleduplnost zaručena - jen ještě potřebuju nějakýho ohleduplnýho navigátora(torku)... Citovat
Vertex Odesláno 12. červenec 2006 Odesláno 12. červenec 2006 Po průjezdu vznětových motorů budou obytné zóny neobytné Citovat
tomyka Odesláno 12. červenec 2006 Odesláno 12. červenec 2006 neon dohodneme sa som rad navigator Citovat
mk405 Odesláno 12. červenec 2006 Odesláno 12. červenec 2006 Původně zaslal: Neon Jinak od neona ohleduplnost zaručena to jako že budou cinkat skleničky v kredenci :D:D Citovat
Garfield Odesláno 12. červenec 2006 Odesláno 12. červenec 2006 Škoda... Moje pegina má teď čerstvě nově nastříkanej celej čumák a tak zpychla, že pomalu jezdit vůůůůbec nechce! A na policajty vyplazuje své nové světlomety pro denní svícení a zatím ji nikdo ani nezastavil! A že chlupáčů denně potkáváme... Citovat
Marcel505 Odesláno 12. červenec 2006 Odesláno 12. červenec 2006 Původně zaslal: Garfield A na policajty vyplazuje své nové světlomety pro denní svícení a zatím ji nikdo ani nezastavil! A že chlupáčů denně potkáváme... Garfielde: Protože koukaj, co to máš! Tají se jim dech z takovýchto světel, o kterých se jim zdá každou noc... Pomalu? No zkusíme to, i když já nevím nevím, já i když jedu pomalu, tak je to vyrvál... Citovat
Neon Odesláno 13. červenec 2006 Odesláno 13. červenec 2006 Vertex: nerejpej, jo? MK405: nežaluj, jo? - doufám, že zase tak hrozný to neni, nebo už se ti to stalo ? (že si babičky stěžovali, že jim padaj skleničky z kredencí? tomyka: OKey-kdyžtak se domluvíme - jestli přežiješ ten hluk u mě v autě (nemyslim rádio...) každopádně internacionální posádky by byla fine:super Citovat
tomyka Odesláno 13. červenec 2006 Odesláno 13. červenec 2006 zajtra dakde kupim dajake ochrane pomocky proti hluku tu v kromerizi pre istotu Citovat
Vvitty Odesláno 16. červenec 2006 Odesláno 16. červenec 2006 orientak byl super, takto vyresene to bylo vyrazne lepsi nez na km. sice clovek uz tolik nenachodil pesky, ale vyborne. i ty cesty se v sebetove a okoli od lonska zmenily vyrazne k lepsimu no a pro ty, kterym pri prujezdu orientaku zustala utajena jedna nadherna zkratka prinasim par fotek: PS: oficialni trasa samozrejme vedla pouze po zpevnenych cestach. i kdyz, pri studiu zadane trasy jsme v techto mistech ocekavali slibeny most... Citovat
aka Odesláno 16. červenec 2006 Odesláno 16. červenec 2006 Původně zaslal: jiri.wolf Hustýýýýý :D:D:D:super to koukas kudy jsi to nalpanoval, vid?:aut Citovat
jiri.wolf Odesláno 16. červenec 2006 Autor Odesláno 16. červenec 2006 no jo, nestačím se divit. Na takových místech jsem sám nikdy nebyl Citovat
Vvitty Odesláno 16. červenec 2006 Odesláno 16. červenec 2006 Původně zaslal: jiri.wolf no jo, nestačím se divit. Na takových místech jsem sám nikdy nebyl no vidis, a soude podle informaci ze zakulisi jsme nebyli jedini ucastnici, co to misto nasli kdyby jsi chtel vedet navigaci, tak mapova, zacina se tam na te krizovatce co byl mostek a hned za nim doprava, jak bylo nakresleno, dalsi doplnkova informace uz neni treba. Citovat
aka Odesláno 16. červenec 2006 Odesláno 16. červenec 2006 Původně zaslal: Vvitty no vidis, a soude podle informaci ze zakulisi jsme nebyli jedini ucastnici, co to misto nasli kdyby jsi chtel vedet navigaci, tak mapova, zacina se tam na te krizovatce co byl mostek a hned za nim doprava, jak bylo nakresleno, dalsi doplnkova informace uz neni treba. priste mu to namaluj, takovehle navigace jirka neumi:D:aut Citovat
jiri.wolf Odesláno 16. červenec 2006 Autor Odesláno 16. červenec 2006 jj, chápu kde, ale já tam nedojel, nějak jsem odbočil správně na ten mostek, tak jak se mělo Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.