Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 206 s16 (136Ps)


Peta_V

Recommended Posts

Původně zaslal: Peta_V

Ahoj vsichni,

chtel bych se zeptat zda ma nekdo zkusenosti s touto verzi 206tky a jake jsou. Na co si davat pri koupi pozor, co jsou nejcastejsi zavady, jaky rok vyroby je nejvhodnejsi a proc a dalsi informace. Popripade v jakem rozmezi se pohybuji ceny za tyto vozy.

Diky Peta

Jsou jako každá 206tka... akorát tohle je ještě slabší verze. Zajímalo by mě, jestli ma 6tikvalt, prý se montoval i do těch slabřích, alespoň podle tabulek.

Takže jako u každéh auta, pozor na stav, špatně opravené bouračky atd... Myslím, že o koupi auta toho bylo napsáno dost.

Záleží hodně na ceně, podle mě si má smysl koupit raději 306S16, nebo nocou 180PS verzi, ale otázka vkusu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Peta_V

No bral bych taky 306-ku s16 ale jaksi nikde nemuzu najít nějakou na prodej ve slušným stavu, která by nebyla moc honěná......tu 206-ku mi nabídli v bazaru hned u autosalonu peugeot a má nalítaný kolem 20tis.km, teď sem zvědavej kolik mi řekne cenu

a jakou ti udelal cenu?? rok vyroby?? S16 v 306 bud dovest a nebo cekat az se zase nejaka ukaze, nedavno byla jedna pekna stribrna k mani:aut :D

[upravil dne 2/7/2006 Béďa]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...