Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

silentbloky stabil.


Guest Filip

Recommended Posts

Zjistil jsem že už maj taky to nejlepší dávno za sebou, ale výměna je asi pro servis kvůli napružení, jestli se nepletu :)

Jejich stav má vliv pouze na klepání při nerovnostech apod. nebo na celkové zhoršení jízdních vlastností ?

Kolik mě přibližně bude výměna i s materiálem stát ?? senk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jasné přesně to ! Nic jiného gumového tam přece není ?! nebo se to skládá ze dvou částí ? no nevím nechám to servisu jo chlapí a co ty jízdní vlastnosti na kterých se to podepíše ?? zdary

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V listopadu jsem si nechal vymenit predni tlumice na PEU 206 2,0 HDI.

Pred mesicem zacal podvozek vyluzovat zajimave zvuky.Jel jsem do servisu a diagnoza byla stabilizátory.

Nechal jsem je vymenit cca 1150,- za ks.

Po 500 Km se jeden pretrhl!

Volam servis a ptam se proc?

Odpoved : Asi vadnej kus... (to je divny).

Po 100Km se rozpadl i druhy.(to bylo divny zase me).

Sel jsem ke zvedaku a prohlizim si stav a zjistim ze ta platle na tlumici je pod jinym uhlem a v tom mi doslo.Oba tlumice prave.

(pred pul rokem)Sice dodavatel poslal krabici kde bylo pravy a levy , ale skutecnost je takova ze mam proste stesti :-))))))))))))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele Filipe, jestli myslis ten stabilizator na predni naprave dole, takova ta tyc co jsou na ni ty silentbloky dva. Tak to jsem taky dneska menil. Oba silent bloky me stali 110 kc nebyli to originaly ty stoji prej asi tak dvakrat tolik. Ty silent bloky se lisi v barve( jina velikost jina barva), na moji 205 to byli zeleny. Vymena celkem pohoda. Mozna by sme to i sfoukly na tej rampe co je u koleji ale za nic nerucim :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky Emišovi jsem vyvedenej z omylu, já m yslel že na tom stabiku jsou jenom dva \"silentbloky\" ..... a kulový, čtyři je správně :o

Koupil jsem za 110 ty spíš plastový na nápravnici a chtěl je dávat jako vzpěry :-))) o nich sem vážně neměl ani ponětí, uvidím jak půjde výměna a možná pak udělám sám i ty na rameni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...