reyjim Odesláno 15. červen 2006 Odesláno 15. červen 2006 jelikož jsem udělal s autem bum..a přežil jsem to chci nové, to samé a celkem by mě zajímal názor znalců... benzín 1,6 nebo 1,8 ? a nebo nafta 1,9 či 2,0 ? jezdím denně do práce a z práce 10-100km a sem tam na výlety, ale jsou období, kdy auto stojí delší dobu a v Ostravě bývá v zimě fakt zima..děkuji za názory... Citovat
rOMIK306xrd Odesláno 15. červen 2006 Odesláno 15. červen 2006 benzín patří do sekaček a nafta zase do traktorů, tak si vyber Citovat
Péťa Odesláno 15. červen 2006 Odesláno 15. červen 2006 To se tady na fóru řeší každou chvíli. Použij tlačítko hledání vlevo nahoře. Citovat
reyjim Odesláno 15. červen 2006 Autor Odesláno 15. červen 2006 ale jaksi se nic moc nevyřešilo..mě zajímají názory:mrk Citovat
Aluška Odesláno 15. červen 2006 Odesláno 15. červen 2006 Benzín, protože mám ropáka a toho už znám.. . Citovat
czer.t Odesláno 15. červen 2006 Odesláno 15. červen 2006 ...JEDINĚ NAFTA!!!:mrk:o:mrk:D..v zimě je taky OK,jen se chce trocu starat o palivovou soustavu a preventivně tam dát aditiva proti zamrznutí,ale startuju i při -25.. Citovat
maro Odesláno 16. červen 2006 Odesláno 16. červen 2006 V dnesnej dobe uz urcite HDI. Benzin je sice fajn,ale nafta dost usetri. Citovat
tříprs?ák Odesláno 18. červen 2006 Odesláno 18. červen 2006 hoj slovani! já ti mužu doporučit naftu a to konkrétně 1.9d51kw.já jezdím kazdý den do práce a rocně najezdím 40-50 tis km a jsem stím spokojen.tak rozhodně naftu.a navíc kdyz budes sikovnej tak sezenes naftu tak jak já za 15kc.zatím zdar Citovat
Pája Rybišár Odesláno 18. červen 2006 Odesláno 18. červen 2006 Čau,povím ti to asi takhle,jestli chceš \"závodit\" tak benál,ale jestli chceš tak volně plout krajinou a zadarmo:D tak jedině naftu.Dneska ty HDI maj velmi slušnej zátah,takže doporučuju HDI a nebo TD.......jako dneska nafta není levnější než Natural,ale jde přece o spotřebu:),, Horší je ,že jsou náchilnější třeba na životnost hlavy,nebo těsnění pod hlavou,vyšší komprese=vyšší tlaky,, a čistotu paliva.....ale nafta je číslo 1... PS:Já bych chtěl třeba 205 diesel, na ježdění do školy by se vyplatila... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.